Transfer Factor Praha

100% garance kvality

Výrobky chráněné patentem

Možnost konzultace s lékařem

Honza Chlád 

776 888 938

 

4Life Transfer Factor Vista

Podpora pro zdravé oči

4Life Transfer Factor Vista poskytuje cílenou podporu k využívání vizuálního výkonu a zdraví očí. Obsahuje Lutein, který je lékaři doporučován jako číslo jedna, jakož i přísady, které podporují zdravou zrakovou ostrost a zdravou funkci žluté skvrny oka. Je také vybaven cíleným Transfer Factorem.  

obsahuje: 60 kapslí | položka: #29501 

Věděli jste?

Makula je vysoce pigmentovaná žlutá skvrna oválného tvaru, je umístěna v oční sítnici, kde je největší hustota čípků, a tedy i nejostřejší vidění. Obraz na nějž se člověk dívá zpříma, se promítá právě do tohoto bodu. Makula pohlcuje nadbytečné modré a ultrafialové světlo, které vstoupí do oka. Skvrna dostala OTS žlutou barvu od karotenoidů, jako lutein a zeaxanthin.

Složení

Klíčové vlastnosti

•    Cílený faktor přenosu kombinuje výhody 4Life Transferceutikálních složek s dalšími živinami specifickými pro daný systém, aby docílil vyšší osobní úrovně podpory zdraví.
•    Karotenoidy, jako je lutein z měsíčku a zeaxanthin, poskytuje kritické stínění a antioxidační přínos pro oblasti skvrny (makuly) v oku.
•    Výtažky z borůvek a černého rybízu poskytují silnou antioxidační podporu očí.
•    Vitamíny A, C a E dodávají živiny pro buňky očí a působí jako antioxidanty, které neutralizují aktivitu volných radikálů v očích.

4Life Transfer Factor Vista Praha

-    Lutein – účinný antioxidant pro oči a podpora zraku
-    Zeaxatin - účinný antioxidant pro oči a podpora zraku
-    Haematococcus pluvialis microalgae extract ( astaxanthin)
-    Borůvky extract – podpora zraku
-    Spirulina ( arthrospira spp.) microalgae – stimuluje imunitní a lymfatický system, spomaluje stárnutí, ochrana nervového systému.
-    Citron bioflavonoidy extract z kůry – posílení imunitního systému, podpora funkce cév.
-    Černý rybíz (Ribes nigrum) extrakt z plodů- podpora zraku
-    Ginko biloba extract z listů - - působí na centrální nervový systém a krevní oběh, zvyšuje průtok krve, reguluje pružnost krevních cév, od největších tepen po vlásečnice,snižuje shlukování destiček v cévách a snižuje tak riziko vzniku krevních sraženin, antioxidační účinky a odklízení volných radikálů.
-    Ostružina ( Rubus fruticosus) extract z plodů - podpora zraku

Tato webová stránka spadá pod nezávislého distributera:
Honza Chlad
chlad.4life@gmail.com | (+420) 776-888-938

DŮLEŽITÉ VAROVÁNÍ

Upozornění! Společnost 4LIFE a Tf4life.cz nezaručuje kvalitu a zdroj původu produktů prodávaných prostřednictvím internetových aukcí nebo webových stránek provozovaných osobami, které nejsou smluvními Členy 4Life Research.

© 2018 Tf4Life.cz. Kopírování částí nebo celku je bez povolení zakázáno. Všechna práva vyhrazena. Všechny obchodní značky a fotografie produktů zveřejněných na těchto stránkách, jsou majetkem Tf4life.cz a 4Life Research, není-li stanoveno jinak.