top of page
Transfer Factor Praha
doc.png

100% garance kvality

Výrobky chráněné patentem

Možnost konzultace s lékařem

Honza Chlád 

776 888 938

cz.png
Якорь 1

4Life Transfer Factor Renuvo

Znovu se cítit na 22 let 

4Life Transfer Factor Renuvo je patentovaná adaptogenní formule, která se zaměřuje na zdravé stárnutí tím, že podpoří mladistvější reakci na každodenní životní stresy, které mohou tlačit Vaše tělo z rovnováhy. Jádrem 4Life Transfer Factor Renuvo je jedinečná podpora imunitního systému, jejíž nedílnou složkou je certifikovaný 4Life Transfer Factor.

obsahuje: 90 kapslí | položka: #24201

Složení

Klíčové vlastnosti

•    Vytvořeno pro všechy osoby starší 18 let, kteří chtějí mladistvěji reagovat na každodenní stresy života.

•    Zformulován tak, aby pracoval jako adaptogen s adaptogenními přísadami, např.: rhaponticum, schisandra a ašwagandha, plus ALCAR (Acetyl-L-karnitin), výtažek ze zeleného čaje, kurkumy, resveratrolu a černého pepře.

​•    Ve 30 denní studii z oblasti bezpečnosti a toxicity bylo prokázáno, že jedna porce (dvě kapsle) dvakrát denně je stejně bezpečná pro játra jako konzumace vody.

•    Jádrem 4Life Transfer Factor Renuvo je patentově chráněná 4Life Tri-Factor Formule, která je momentálně jedním z nejvíce revolučních výtažků podporujících imunitní systém. Transfer Faktory nejsou jen živiny. Poskytují znalosti o imunitním systému Vašeho těla, podporují jeho přirozenou schopnost adekvátně reagovat v případě ohrožení zdraví.

•    V bezpečně a účinně provedené studii kontrolované náhodným placebem, na Universitě v Missouri a Auburnské Universitě, 4Life Transfer Factor Renuvo prokázal svou schopnost snižovat zánětlivé reakce v nezdravé stravě (s vysokým obsahem cukru či tuku), zlepšil antioxidační kapacitu těla a zdá se, že přednostně přešel ke spalování tuků.

​•    Tajemstvím 4Life Transfer Factor Renuvo je jeho zaměření, uvést přirozenou zánětlivou reakci pod kontrolu a pomoci zvyšovat přirozenou obranyschopnost organismu proti fyziologickému stresu.

 

Popis bylin a minerálů

-    Parcha léčivá (rhaponticum carthamoids) extrakt z kořene - Zlepšuje adaptaci organismu na stres, pomáhá při rekonvalescenci po slabostech různého původu. Působí anabolicky, snižuje hladinu cukru, tuků a cholesterolu v krvi.
-    Klanopraška čínská (Schisandra chinensis) extrakt z plodů - Snižuje únavu a urychluje rekonvalescenci, zlepšuje fyzický i duševní výkon, k regeneraci a ochraně jater, tlumení depresí při stresu a vyčerpání, zlepšuje obranyschopnost, silný antioxidant, přírodní afrodiziakum, Snižuje cholesterol.
-    Alcar (Acetyl-L-Carnitine)
-    Zelený čaj (carmelia sinensis) extrakt z listů - podporuje srdeční činnost a rozšiřuje mozkové cévy.
-    Ashwagandha (Withania somnifera) extrakt z kořene - podpora nervové soustavy, stimulant energie, zlepšuje získávání a uchovávání informací v mozku.

-    Kurkuma (Curcuma longa) extrakt z oddenku – obrana proti zánětům v těle, podpora regulace hmotnosti, podpora léčby artritidy a revmatu, čistí krev, urychluje hojení ran, zlepšení kvality spermatu, podpora laktačního systému u žen.
-    Resveratrol (Polygonum cuspidatum) extrakt z kořene - –  pomáhá udržovat normální stav kardiovaskulárního systému. Ovlivňuje metabolismus lipidů a inhibuje srážení krevních destiček.
-    Černý pepř (piper nigrum) extrakt z plodů – antibakteriální účinek, podpora jater.


 

bottom of page