Transfer Factor Praha

100% garance kvality

Výrobky chráněné patentem

Možnost konzultace s lékařem

Honza Chlád 

776 888 938

 

4Life Transfer Factor Recall

Cílená ostrost pro mozek

4Life Transfer Factor ReCall poskytuje bezprecedentní podporu pro jeden z nejdůležitějších orgánů - mozek. Tato dobře zaoblená formule poskytuje 4Life exkluzivně cílený Transfer Factor, antioxidanty a synergickou směs rostlinných živin, které pomáhají podporovat a udržovat funkce mozku. 
 

obsahuje: 90 kapslí | položka: #22003

Věděli jste?

​Cílené Transfer Factory jsou součástí nového revolučního systému podpory. Jsou vědecky prozkoumány a vyvinuty společností 4Life, kde síla Transfer Faktorů a kombinace dalších složek jsou zaměřeny na přímý prospěch konkrétních systémů ve Vašem těle.

Složení

Klíčové vlastnosti

4Life Transfer Factor Recall Praha

•    Charakterizuje cílenou technologii Transfer Factorů poskytovat cílenou podporu pro zdravý mozek a funkci nervového systému. 

•    Obsahuje složky jako je Ginkgo biloba a vzácný bylinný výtažek z Vinca, které podporují prokrvení mozku. 

•    Obsahuje Transfer Factory - imunitní trenéry, kteří pomáhají vychovávat imunitní buňky a podporují imunitní schopnost systému efektivněji rozpoznat, pamatovat si a reagovat na potenciální ohrožení zdraví.

•    Zajišťuje exkluzivitu s ochrannými patenty Spojených států amerických: 6 468 534 (extrakce při procesu přenosu faktorů ze zdrojů vajec).

-    Hořčík ( oxid hořečnatý) - Mineralizace kostí, stavba bílkovin, činnost enzymů, svalová kontrakce, přenos nervových vzruchů, imunita
-    Meduňka lékařská (Melissa officinalis) bylinný extrakt - posílení psychiky, příznivě působí na spánek, na trávící systém a při menstruaci.
-    Soja (glycine max) extrakt  semene (fosfatidylserin)

 

-    Cholin bitartrát - přispívá k správnému metabolismu homocysteinu a lipidů (tuků). Přispívá k udržení normální činnosti jater a správnému fungování ledvin.-    Bacopa monnieri extrakt z nadzemní části - posílení paměti, lepší schopnost soustředění a vnímání, pro lepší náladu, vyšší výkon a delší výdrž bez spánku.

-    N-acetyl L-tyrosine

-    N-acetyl L-cysteine

-    Ginko biloba extrakt z listů - působí na centrální nervový systém a krevní oběh, zvyšuje průtok krve, reguluje pružnost krevních cév, od největších tepen po vlásečnice,snižuje shlukování destiček v cévách a snižuje tak riziko vzniku krevních sraženin, antioxidační účinky a odklízení volných radikálů.
-    Huperzia serrata bylinný extrakt – zlepšuje pamět, zaměření a rozpoznávání, podporuje neurogeneze a neuroplasticity.
-    Vinpocetin - zlepšuje prokrvení mozku a látkovou přeměnu mozkové tkáně.

4Life Transfer Factor Plusr Formula Praha

Tato webová stránka spadá pod nezávislého distributera:
Honza Chlad
chlad.4life@gmail.com | (+420) 776-888-938

DŮLEŽITÉ VAROVÁNÍ

Upozornění! Společnost 4LIFE a Tf4life.cz nezaručuje kvalitu a zdroj původu produktů prodávaných prostřednictvím internetových aukcí nebo webových stránek provozovaných osobami, které nejsou smluvními Členy 4Life Research.

© 2018 Tf4Life.cz. Kopírování částí nebo celku je bez povolení zakázáno. Všechna práva vyhrazena. Všechny obchodní značky a fotografie produktů zveřejněných na těchto stránkách, jsou majetkem Tf4life.cz a 4Life Research, není-li stanoveno jinak.