top of page
Transfer Factor Praha
doc.png

100% garance kvality

Výrobky chráněné patentem

Možnost konzultace s lékařem

Honza Chlád 

776 888 938

cz.png
Якорь 1

4Life Transfer Factor Tri-Factor Formula PLUS

Velmoc v podpoře imunitního systému

4Life Transfer Factor Plus Tri-Factor Formula poskytuje nejvyšší úroveň podpory imunitnímu systému z 4Life produktů. Byla prokázána zvýšená aktivace buňky přirozeného zabijáka (NK) až o 437%. Tato Formule zastupuje jeden z nejmodernějších objevů v Transferceutikální nauce (Transferceutical Science), protože v sobě spojuje sílu Tri-Factoru (výtažek z UltraFactor XF, OvoFactor, a NanoFactor) s jedinečnou směsí Cordyvant na podporu zdravé imunomodulace a poskytuje řadu dalších prospěšných phyto živin. Transfer Factor Plus Tri-Factor Formula pomáha vychovávat buňky imunitního systému a podporuje schopnost imunitního systému efektivněji rozpoznat, pamatovat si a reagovat na potenciální ohrožení zdraví. 

Transfer Faktor Plus obnoví přerušené spojení mezi imunitními buňkami v imunitním systému a to i na úrovni cytokinů (malé informační molekuly). Dále provádí nastavení imunitního systému. Poskytuje komplexní účinky v boji s rakovinou a dalšími onkologickými problémy. Také je to antioxidant, který stabilizuje buněčnou membránu. Transfer Faktor Plus výrazně snižuje toxické účinky antibiotik, chemoterapií a radiačních terapií. Zvyšuje citlivost těla na antibiotika, a díky tomu se zvyšuje účinnost samotných antibiotik.

 

Složení

obsahuje: 90 kapslí | položka: #24075

Klíčové vlastnosti

4Life Transfer Factor Plusr Formula Praha

​Vědecky studovaná, 4Life Transfer Factor Tri-Factor Formula, byla vyvinuta 4Life badateli a vědci ve snaze maximalizovat podporu imunitního systému. Její kombinace, která je pro 4Life patentově chráněna s výtažky UltraFactor XF, OvoFactor, a NanoFactor, pomáhá aktivovat buňky přirozeného zabijáka (NK) až o bezprecedentních 437%.

•    Podporuje funkci zdravého imunitního systému, zdravé energetické hladiny a zdravou funkci všech ostatních systémů v celém těle.
•    Obsahuje 4Life Transfer Factor peptidy (imunitní trenéry), které pomáhají vychovávat imunitní buňky a podporují imunitní schopnost systému efektivněji rozpoznat, pamatovat si a reagovat na potenciální ohrožení zdraví.
•    Nabízený jako jediný svého druhu ve vlastním designu láhve. Tato láhev odráží inovativní formulaci a zviditelňuje závazek společnosti 4Life dát vám to nejlepší z produktů podporujících imunitní systém.
•    Zajišťuje exkluzivitu s ochrannými patenty Spojených států amerických: 6 468 534 (extrakce při procesu přenosu faktorů ze zdrojů vajec) a 6 866 868 (kombinace procesu přenosu faktorů z kravského mleziva (kolostra) a kuřecího vaječného žloutku.

bottom of page