top of page
Transfer Factor Praha
doc.png

100% garance kvality

Výrobky chráněné patentem

Možnost konzultace s lékařem

Honza Chlád 

776 888 938

cz.png
Якорь 1

4Life Transfer Factor MalePRO

Zdravá podpora mužského zdraví

4Life Transfer Factor MalePro je cílený produkt Transfer Factoru, který byl speciálně vyvinut pro podporu zdravé mužské prostaty. Tento produkt má bohaté složení všech přísad vědecky studovaných z hlediska podpory zdraví prostaty a endokrinního systému, včetně Saw Palmetta, lykopenu, isoflavonů a dalších. 4Life Transfer Factor MalePro pomáhá podporovat imunitu na buněčné úrovni, celkové zdraví prostaty a močových funkcí.

obsahuje: 90 kapslí | položka: #22562

Věděli jste?

​Prostata je důležitou součástí mužského endokrinního a reprodukčního systému. Jedná se o orgán velikosti vlašského ořechu, který se nachází pod močovým měchýřem, obklopující močovou trubici.

Složení

Klíčové vlastnosti

•    Charakterizuje cílenou technologii Transfer Factoru poskytovat cílenou podporu imunitnímu systému. 

​ •    Poskytuje antioxidační výhody lykopenu a selenu pomáhající v boji s přirozeně se vyskytujícími volnými radikály a podporuje zdraví prostaty.

•    Kvůli důrazu na celkové zdraví obsahuje Saw Palmetto, který je známý pro specifickou podporu zdraví prostaty a močových funkcí.

•    Bylo prokázáno, že smíšené isoflavony z Kudzu a sóji podporují zdraví prostaty a pomáhají udržovat zdravé funkce v celém těle.

•    Obsahuje další složky pro podporu zdraví prostaty jako je zinek, kopřiva, brokolice a D-glucarate vápenatý.

•    Obsahuje Transfer Factory - imunitní trenéry, kteří pomáhají vychovávat imunitní buňky a podporují imunitní schopnost systému efektivněji rozpoznat, pamatovat si a reagovat na potenciální ohrožení zdraví.

bottom of page