top of page
Transfer Factor Praha
doc.png

100% garance kvality

Výrobky chráněné patentem

Možnost konzultace s lékařem

Honza Chlád 

776 888 938

cz.png
Якорь 1

4Life Transfer Factor Glucoach

Zdravá rovnováha

4Life Transfer Factor GluCoach je formulován tak, aby podporoval zdravou hladinu glukózy v těle a poskytoval podporu pro metabolický a endokrinní systém. Obohacený cíleným Transfer Factorem a patentovanou směsí zdravých přísad. Podporuje schopnost těla metabolizovat glukózu, což pomáhá udržovat zdravou hladinu cukru v krvi.

obsahuje: 120 kapslí | položka: #29001

Věděli jste?

Cílené produkty 4Life Transfer Factor využívají sílu přenosových faktorů a dalších složek, které jsou zaměřeny na přímý prospěch specifických systémů Vašeho těla.

Složení

Klíčové vlastnosti

•    Charakterizuje cílenou technologii Transfer Factorů poskytovat cílenou podporu pro zdravý mozek a funkci nervového systému. 

•    Obsahuje patentovanou směs Pterocarpus marsupium, Gymnema sylvestre, výtažku jadérek pískavice, ovocného extraktu Momordica charantia a korejského ženšenu, která podporuje zdravou funkci slinivky břišní a rovnováhu glukózy.

•    Obsahuje Transfer Factory - imunitní trenéry, kteří pomáhají vychovávat imunitní buňky a podporují imunitní schopnost systémů efektivněji rozpoznat, pamatovat si a reagovat na potenciální ohrožení zdraví.

​•    Zajišťuje exkluzivitu s ochrannými patenty Spojených států amerických: 6 468 534 (extrakce při procesu přenosu faktorů ze zdrojů vajec) a 6 866 868 (kombinace procesu přenosu faktorů z kravského mleziva (kolostra) a kuřecího vaječného žloutku).

4Life Transfer Factor Glucoach Praha

-    Chrom (aminokyseliny chelátové) – uvolnění energie z glukózy
-    Pterocarpus marsupium extrakt ze srdce stromu – pozitivní úloha při snižování přebytečného tuku z těla, harmonizace hladiny cukru v krvy, očista krve, zlepšení trávení
-    Gymnema (Gymnema sylvestre) extrakt z listů -  přispívá ke snížení rizika vzniku cukrovky, vede k poklesu hladiny glukózy v krvi,navozuje sníženou resorpci sacharidů a cholesterolu v tenkém střevě, snižuje přeměnu sacharidů na tuky.
-    Extrakt ze semene Pískavice (Trigonella foenum-graecum) – protizánětlivý, žlučopudný, posilující, afrodiziakum.

-    Kyselina alpha lipoová - Pomáhá vitaminům skupiny B, včetně thiaminu, riboflavinu, kyseliny pantotenové a niacinu, přeměňovat sacharidy, tuky a bílkoviny v potravě na energii, kterou může tělo ukládat do zásoby k dalšímu použití.
-    Momordica charantia extrakt z plodů – má antibiotické a protizánětlivé vlastnosti, podporuje imunitu, snižuje hladinu krevního cukru.
-    Korejský ženšen (panax ginseng) extrakt z kořenu - Posiluje pět životně důležitých orgánů: játra, srdce, plíce, ledviny a slezinu a udržuje tak harmonii celého těla. Podporuje imunitu, zlepšuje cirkulaci krve a tvorbu červených krvinek. Reguluje krevní tlak, snižuje hladinu cukru a cholesterolu v krvi. Působí proti únavě a stresu, zlepšuje paměť a podporuje potenci.


 

bottom of page