top of page

Honza Chlád 

776 888 938

cz.png
Якорь 1

4Life Transfer Factor Classic

4Life Transfer Factor Classic obsahuje přísady, které jsou vyextrahovány z jednoho z nejsilnějších imunitního systému, pro využití v imunitním systému lidí a zvířat. To představuje revoluční pokrok v Transferceutikální nauce (Transferceutical Science) a zvyšuje laťku úrovně podpory zdraví imunitního systému s 4Life Formulí. Imunitní trenéři nacházející se ve 4Life Transfer Factor Classic Formula pomáhají vychovávat buňky imunitního systému

​Hlavním účelem Transfer Faktor Classic – celkové vyrovnání a posílení imunitního systému.

obsahuje: 90 kapslí | položka: #24080 

Klíčové vlastnosti

Složení

•    Podporuje funkci zdravého imunitního systému, zdravé energetické hladiny a zdravou funkci všech ostatních systémů v celém těle.
•    Obsahuje 4Life Transfer Factor peptidy (imunitní trenéry), které pomáhají vychovávat imunitní buňky a podporují imunitní schopnost systému efektivněji rozpoznat, pamatovat si a reagovat na potenciální ohrožení zdraví.
•    Nabízený jako jediný svého druhu ve vlastním designu láhve. Tato láhev odráží inovativní formulaci a zviditelňuje závazek společnosti 4Life dát vám to nejlepší z produktů podporujících imunitní systém.
•    Zajišťuje exkluzivitu s ochrannými patenty Spojených států amerických: 6 468 534 (extrakce při procesu přenosu faktorů ze zdrojů vajec) a 6 866 868 (kombinace procesu přenosu faktorů z kravského mleziva (kolostra) a kuřecího vaječného žloutku.

Transfer Faktor Classic Praha

bottom of page