top of page
Transfer Factor Praha
doc.png

100% garance kvality

Výrobky chráněné patentem

Možnost konzultace s lékařem

Honza Chlád 

776 888 938

cz.png
Якорь 1

4Life Transfer Factor Cardio (BCV)

Cílená výživa pro kardiovaskulární zdraví

4Life Transfer Factor Cardio nabízí exkluzivní cílenou technologii Transfer Factoru od společnosti 4Life s dalšími přísadami speciálně vyvinutými pro podporu zdravého kardiovaskulárního systému. Spolu s výhodou zvyšující se imunity díky dávkám 4Life Transfer Factor podporuje zdravou hladinu krevního tlaku, cholesterolu a homocysteinu. Kombinace zdravých živin pro srdce obsahuje koenzym Q-10, Ginkgo bilobu, česnek, kvasnicový výtažek z červené rýže a další.

obsahuje: 120 kapslí | položka: #21002

Věděli jste?

4Life Transfer Factor Cardio (BCV) byl prvním cíleným produktem Transfer Factor firmy 4Life. V roce 2002 byl představen na mezinárodní konferenci v Las Vegas v Nevadě.

Složení

Klíčové vlastnosti

4Life Transfer Factor Cardio Praha

•    Nabízí cílenou technologii Transfer Factoru, která podporuje zdravé srdce a kardiovaskulární funkce.

•    Obsahuje kvasnicový výtažek z červené rýže, který zahrnuje množství přirozeně se vyskytujících sloučenin známých jako monacolins. O nich je známo, že inhibují aktivitu enzymu v játrech, která je potřebná k produkci cholesterolu. To je mechanismus, který umožňuje kvasnicovému výtažku z červené rýže podporovat zdravou hladinu cholesterolu a lipidů.

•    Obsahuje Transfer Factory - imunitní trenéry, kteří pomáhají vychovávat imunitní buňky a podporují imunitní schopnost systému efektivněji rozpoznat, pamatovat si a reagovat na potenciální ohrožení zdraví.

-    Vitamín A ( as B-carotene) - Zrak, důležitý pro rohovku a kůži, růst kostí a zubů, rozmnožování, imunita
-    Vitamín C ( jako askorbát hořčíku..) - Syntéza kolagenu, antioxidant, syntéza tyroxinu, metabolismus aminokyselin, imunitní systém, vstřebávání železa
-    Vitamín E (a-tokoferyl sukcinát) - Antioxidant, ochrana vitamínu A, stabilizace buněčných membrán.
-    Niacin (niacinamid) - Koenzym v energetickém metabolismu, pomáhá využít sacharidy pro získání energie, podporuje zdraví kůže, nervového a trávícího systému.

 

-    Vitamín B6 ( hydrochlorid pyridoxin) - Koenzym v energetickém metabolismu, přeměna tryptofanu na niacin, pomáhá při tvorbě červených krvinek

-    Kyselina listová - Tvorba nových buněk a jejich vývoj.

-    Vitamín B12 ( kyanokobalamin) - Syntéza nových buněk, podpora funkce nervových buněk, napomáhá rozkladu některých mastných kyselin a aminokyselin.
-    Hořčík (askorbát, chelát aminokyselinový) - Mineralizace kostí, stavba bílkovin, činnost enzymů, svalová kontrakce, přenos nervových vzruchů, imunita.
-    Zinek ( aminokyselinový chelát) - Tvorba RNA a DNA, imunitní funkce, transport vitamínu A, hojení ran, vnímání chuti, produkce spermií, vývoj plodu, tvorba inzulínu.
-    Selen (L-selenomethionine) - Spolu s vitamínem E funguje jako antioxidant.
-    Měď - Vstřebávání a využití železa, součást mnoha enzymů.
-    Draslík ( citrát draselný) - Udržování vodní a elektrolytické rovnováhy, buněčná integrita, svalové kontrakce, přenos nervového vzruchu.
-    Česnek extrakt - Podporuje správnou funkci imunitního systému. Upravuje hladinu cholesterolu v krvi.
-    Ginko biloba extrakt z listů - působí na centrální nervový systém a krevní oběh, zvyšuje průtok krve, reguluje pružnost krevních cév, od největších tepen po vlásečnice,snižuje shlukování destiček v cévách a snižuje tak riziko vzniku krevních sraženin, antioxidační účinky a odklízení volných radikálů.
-    Zázvor kořenový olej - účinkuje analgeticky, antioxidačně, afrodiziakálně, antisepticky.
-    Koenzym Q10 - nezbytný pro oxidoredukční reakce a funguje jako reaktivátor buněčné energie, stabilizátor buněčných membrán a kofaktor mnoha metabolických procesů.
-    Hloh ( Crataegus oxyacantha ) extrakt z listů/květů - obsahují  flavonoidy, katechiny, aminopuriny, xanthiny či soli draslíku, napomáhá stimulovat a prokrvit srdce, zlepšení průchodnosti cév a tepen.
-    Řeznické koště ( Ruscus aculeatus ) extrakt z kořene – obsahuje ruscogenin a neuruscogenin. Obě látky působí proti zánětu a vyvolávají zúžení cév, především v oblasti žilního systému.
-     Monascus pilosus) extrakt - napomáhá k udržení normální hladiny cholesterolu (sníží se hladina triacylglycerolů a dojde ke zvýšení poměru HDL/LDL).
-    Rosveratrol ( Polygonum cuspidatum) extrakt z kořene –  pomáhá udržovat normální stav kardiovaskulárního systému. Ovlivňuje metabolismus lipidů a inhibuje srážení krevních destiček


 

bottom of page