Transfer Factor Praha

100% garance kvality

Výrobky chráněné patentem

Možnost konzultace s lékařem

Honza Chlád 

776 888 938

 

4Life Transfer Factor CARB BLX

Pomáhá inhibovat štěpení tuků

Carb BLX™ tlumí trávení tuků v těle a pomáhá vám úspěšně řídit váhu.

Věděli jste?

- Cassia Nomame je původem z Číny od řeky Chang-Jiang. Extrakt z této byliny se objevil v mnoha hubnoucích a dietních přípravcích. Cassia nomame je přírodní inhibitor lipázy, což znamená, že narušuje proces trávicího enzymu, aby zabránil tuku se dostat do krevního oběhu. Také rovněž má diurektické a stimulující vlastnosti, což je zvýšení ztráty tekutin do moči a tím se uleví srdci a způsobí vymizení otoků. Může také snížit přilnavost krevních destiček, a tak udržovat zdraví krevní oběh.

- Polyfenoly je označení velmi různorodých látek, proto i jejich účinek je různý. Obecně působí jako antioxidanty, pomáhají tlumit kardiovaskulární a nádorová onemocnění, Parkinsonovu a Alzheimerovu chorobu.

- Flavonoidy jsou důležitou součástí antioxidačního systému, zabraňují peroxidaci lipidů, likvidují volné kyslíkové radikály, mohou vázat a inaktivovat některé prooxidační kovové ionty jako je železo či měď.

obsahuje: 60 kapslí| položka: #27532

Složení

Klíčové vlastnosti

• Představuje Cassia Nomame, rostlinný extract pomáhající inhibovat štěpení tuků

• Obsahuje polyfenoly a flavonoidy

​• Poskytuje zelený čaj pro podporu přirozeného spalování tuků, zdravé nálady,      
energetické hladiny a celkové řízení hmotnosti.

 

-    Cassia Nomame je přírodní inhibitor lipázy, což znamená, že narušuje proces trávicího enzymu aby zablokoval tuku se dostat do krevního oběhu. Také rovněž má diurektické a stimulující vlastnosti, což je zvýšení ztráty tekutin do moči a tím se uleví srdci a způsobí vymizení otoků. Může také snížit přilnavost krevních destiček a tak udržovat zdraví krevní oběh.
-    Polyfenoly je antioxidant, pomáhá tlumit kardiovaskulární a nádorová onemocnění, Parkinsonovu a Alzheimerovu chorobu.
-    Flavonoidy jsou důležitou součástí antioxidačního systému, zabraňují peroxidaci lipidů, likvidují volné kyslíkové radikály, mohou vázat a inaktivovat některé prooxidační kovové ionty jako je železo či měď.
-    White bean extract ( Phaseolus vulgaris ) - snižují hladinu cukru v krvi.
-    Zelený čaj exktrakt z listů ( Camelia sinensis ) - podporuje
srdeční činnost a rozšiřuje mozkové cévy.
-    Jaborandi – podporuje detoxikaci během pocení, chrání proti vypadávání vlasů.
-    Kakao (Theobroma cacao) a Mandle  (Prunus dulcis)  plodová směs  


 

Tato webová stránka spadá pod nezávislého distributera:
Honza Chlad
chlad.4life@gmail.com | (+420) 776-888-938

DŮLEŽITÉ VAROVÁNÍ

Upozornění! Společnost 4LIFE a Tf4life.cz nezaručuje kvalitu a zdroj původu produktů prodávaných prostřednictvím internetových aukcí nebo webových stránek provozovaných osobami, které nejsou smluvními Členy 4Life Research.

© 2018 Tf4Life.cz. Kopírování částí nebo celku je bez povolení zakázáno. Všechna práva vyhrazena. Všechny obchodní značky a fotografie produktů zveřejněných na těchto stránkách, jsou majetkem Tf4life.cz a 4Life Research, není-li stanoveno jinak.