top of page
Transfer Factor Praha
doc.png

100% garance kvality

Výrobky chráněné patentem

Možnost konzultace s lékařem

Honza Chlád 

776 888 938

cz.png
Якорь 1
cffd397b-6c0b-4a87-9906-d8e6d16da16b.jpg

BioEFA™ s obsahem CLA

BioEFA s obsahem CLA je kvalitní zdroj esenciálních mastných kyselin omega-3 a omega-6. Složení produktu zahrnuje lněný, slunečnicový, brutnákový a rybí olej. Tato všestranně účinná směs esenciálních mastných kyselin (EFA) v každé dávce obsahuje 1 000 mg rybího oleje!

Dle Americké kardiologické asociace „Omega-3 mastné kyseliny, především EPA (kyselina eikosapentaneová) a DHA (kyselina dokosahexaenová), prokazatelně prospívají stavu srdce u zdravých jedinců”

Obsahuje: 60 kapslí

BioEFAslozeni.jpg

Klíčové vlastnosti

 • Obsahuje esenciální mastné kyseliny, které podporují kardiovaskulární a nervový systém a napomáhají ke zdravé pokožce, správnému dýchání a vhodné reakci imunitního systému

 • Využívá mastné kyseliny z mnoha zdrojů, včetně DHA a EPA z rybího oleje, čímž dosahuje nejlepších výsledků

 • Obsahuje CLA (konjugovanou kyselinu linolenovou), která podporuje zdraví oběhové soustavy

 • Díky GLA (gama-linolenové kyselině) a ALA (alfa-linolenové kyselině) podporuje kardiovaskulární soustavu

 • Obsahuje ryzí omega-3 mastné kyseliny z rybího oleje nejvyšší kvality, díky čemuž nepřesahuje stanovený obsah těžkých kovů (včetně rtuti)

Transfer Faktor Classic Praha

Jak dosáhnout doplnění stejného množství esenciálních kyselin čistě ze stravy?

Abyste dosáhli stejné hladiny esenciálních kyselin, (DHA a EPA), které získáte konzumací BioEFA s obsahem CLA, museli byste  každý den zkonzumovat jednu z následujících potravin:

Abyste dosáhli stejné hladiny rostlinných olejů, které získáte konzumací BioEFA s obsahem CLA, museli byste zkonzumovat jednu z následujících potravin:

 • 680 gramů (4 konzervy) žlutoploutvého tuňáka

 • 425 gramů (2 ocásky) amerického humra

 • 210 gramů krocana
  humra

 • 600 gramů (4 filety) tilápie

 • 130 gramů (1 filet) divokého lososa

 • 100 gramů piniových oříšků

 • 510 gramů (4.5 filety) tresky

Na co potřebujeme esenciální mastné kyseliny?

Všichni potřebujeme tuky. Tuky pomáhají vstřebávat živiny, přenášet nervové vzruchy, zachovávat celistvost a flexibilitu cytoplazmatické membrány. Určité druhy tuků jsou však pro nás lepší než jiné. Především se to týká nenasycených vs nasycených tuků. Nasycené tuky potřebujeme pouze ve velmi malém množství. Spíše bychom se jim měli vyhýbat.

Nenasycené tuky jsou naopak považovány za zdravé tuky a jsou základními stavebními bloky životně důležitých orgánů a tkání, potřebné jsou pro srdce, oběhovou soustavu, mozek a pokožku. Tyto zdravé tuky jsou tří typů: omega-3, omega-6 a omega-9 mastné kyseliny.

Omega-3 a omega-6 mastné kyseliny si tělo neumí vytvořit samo, takže je musíme přijímat ze stravy či z doplňků stravy. Tyto mastné kyseliny jsou životně důležité a naprosto zásadní, proto se jim říká “esenciální” mastné kyseliny. Mnoho odborníků na výživu jejich potřebu srovnává s potřebou vitamínů a minerálů.
 

Věděli jste, že...?

CLA – kongujovaná kyselina linolenová – se nachází především v mase a mléčných produktech. CLA obsažená v produktu BioEFA s obsahem CLA pochází ze slunečnicového oleje a dále podporuje příznivé účinky mastných kyselin.

bottom of page