top of page
Transfer Factor Praha
doc.png

100% garance kvality

Výrobky chráněné patentem

Možnost konzultace s lékařem

Honza Chlád 

776 888 938

cz.png
Якорь 1

4Life Transfer Factor Belle Vie

Krásný život

4Life Transfer Factor Belle Vie je cílený produkt Transfer Factoru, posílený zvláštní specializovanou směsí, která pomáhá ženám podporovat zdravou hormonální rovnováhu a funkci imunitního systému. Tato mocná směs fytoestrogenů, detoxikací a antioxidačních přísad přispívá k podpoře zdravého endokrinního systému a buněčné funkce u žen.

obsahuje: 60 kapslí | položka: #22535

Věděli jste?

Fytoestrogeny nebo rostlinné estrogeny jsou stopové látky obsažené v potravinách, které napodobují činnost hormonu estrogenu. Je známo, že mají antioxidační účinky a pomáhají udržovat zdravou hormonální rovnováhu v těle.

Složení

Klíčové vlastnosti

4Life Transfer Factor Belle ViePraha

•    Nabízí cílenou technologii Transfer Factoru.

•    Obsahuje silnou a patentovanou směs fytoestrogenů z kudzu, lnu a červeného jetele.

•    Poskytuje antioxidační podporu zeleného čaje a výtažek z hroznových jader spolu s dávkou vápníku d-glukarátu.

​ •    Obsahuje Transfer Factory - imunitní trenéry, kteří pomáhají vychovávat imunitní buňky a podporují imunitní schopnost systému efektivněji rozpoznat, pamatovat si a reagovat na potenciální ohrožení zdraví.

-    Zelený čaj (Camellia sinensis) extrakt z listů - podporuje srdeční činnost a rozšiřuje mozkové cévy.
-    Extrakt hroznových semínek ( Vitis vinifera) – účinná látka , které působí jako antioxidant a podporuje krevní oběh a zdraví srdce,  zlepšení krevního tlaku systolického, zánět, hypertenze a zvýšení hustoty kostí.
 

Popis bylin a minerálů

-    Extrakt ze semínek Lnu (Linum usitatissium) –  obsažené omega 3 mastné nenasycené kyseliny, antioxidant, pomáhá ke zdravému srdci
-    Kudzu (Pueraria lobata) kořenový extrakt –  obsahuje izoflavonoidy, regulace procesu trávení, posiluje nervový a oběhový systém, pozitivní vliv při alergiích, snížení nadměrné chutí, pomoc v menopauze.

-    Červený jetel ( Trifolium pratense) extrakt z rostliny obsahuje přírodní látky nazvané fytoestrogeny, které jsou příbuzné svoji strukturou ženským pohlavním hormonům estrogenům, označované také jako izoflavony. Kardioprotektivní učinek, napomáhá k úpravě nepravidelného menstruačního cyklu.

 

bottom of page