Transfer Factor Praha

100% garance kvality

Výrobky chráněné patentem

Možnost konzultace s lékařem

Honza Chlád 

776 888 938

 

4Life Transfer Factor Belle Vie

Krásný život

4Life Transfer Factor Belle Vie je cílený produkt Transfer Factoru, posílený zvláštní specializovanou směsí, která pomáhá ženám podporovat zdravou hormonální rovnováhu a funkci imunitního systému. Tato mocná směs fytoestrogenů, detoxikací a antioxidačních přísad přispívá k podpoře zdravého endokrinního systému a buněčné funkce u žen.

obsahuje: 60 kapslí | položka: #22535

Věděli jste?

Fytoestrogeny nebo rostlinné estrogeny jsou stopové látky obsažené v potravinách, které napodobují činnost hormonu estrogenu. Je známo, že mají antioxidační účinky a pomáhají udržovat zdravou hormonální rovnováhu v těle.

Složení

Klíčové vlastnosti

4Life Transfer Factor Belle ViePraha

•    Nabízí cílenou technologii Transfer Factoru.

•    Obsahuje silnou a patentovanou směs fytoestrogenů z kudzu, lnu a červeného jetele.

•    Poskytuje antioxidační podporu zeleného čaje a výtažek z hroznových jader spolu s dávkou vápníku d-glukarátu.

​ •    Obsahuje Transfer Factory - imunitní trenéry, kteří pomáhají vychovávat imunitní buňky a podporují imunitní schopnost systému efektivněji rozpoznat, pamatovat si a reagovat na potenciální ohrožení zdraví.

-    Zelený čaj (Camellia sinensis) extrakt z listů - podporuje srdeční činnost a rozšiřuje mozkové cévy.
-    Extrakt hroznových semínek ( Vitis vinifera) – účinná látka , které působí jako antioxidant a podporuje krevní oběh a zdraví srdce,  zlepšení krevního tlaku systolického, zánět, hypertenze a zvýšení hustoty kostí.
 

Popis bylin a minerálů

-    Extrakt ze semínek Lnu (Linum usitatissium) –  obsažené omega 3 mastné nenasycené kyseliny, antioxidant, pomáhá ke zdravému srdci
-    Kudzu (Pueraria lobata) kořenový extrakt –  obsahuje izoflavonoidy, regulace procesu trávení, posiluje nervový a oběhový systém, pozitivní vliv při alergiích, snížení nadměrné chutí, pomoc v menopauze.

-    Červený jetel ( Trifolium pratense) extrakt z rostliny obsahuje přírodní látky nazvané fytoestrogeny, které jsou příbuzné svoji strukturou ženským pohlavním hormonům estrogenům, označované také jako izoflavony. Kardioprotektivní učinek, napomáhá k úpravě nepravidelného menstruačního cyklu.

 

Tato webová stránka spadá pod nezávislého distributera:
Honza Chlad
chlad.4life@gmail.com | (+420) 776-888-938

DŮLEŽITÉ VAROVÁNÍ

Upozornění! Společnost 4LIFE a Tf4life.cz nezaručuje kvalitu a zdroj původu produktů prodávaných prostřednictvím internetových aukcí nebo webových stránek provozovaných osobami, které nejsou smluvními Členy 4Life Research.

© 2018 Tf4Life.cz. Kopírování částí nebo celku je bez povolení zakázáno. Všechna práva vyhrazena. Všechny obchodní značky a fotografie produktů zveřejněných na těchto stránkách, jsou majetkem Tf4life.cz a 4Life Research, není-li stanoveno jinak.