LOGO FINAL WEB PAGE.png

TEAM4Life

U všeho, čemu věnujeme pozornost, měníme zavedené způsoby a pohledy, věříme, že jen skrze společné úsilí a otevřené myšlení dokážeme změnit hodnoty zdraví a finanční jistoty v našem okolí. Proti zavedeným způsobům a pohledům jdeme s přesvědčením, že stabilní příležitosti, které nabízíme, jsou dlouhodobé, rostoucí, mezinárodní a tak dokáží uvést změny do chodu. Užívání výrobků je jednoduché stejně jako budování vlastních finančních aktiv.
Nabízíme kvalitní výrobky a efektivní systém.

Jsme nezávislý a stále rostoucí tým lidí, kteří budují společné zdraví a finanční jistoty pro sebe, své nejbližší a pro každého, kdo chce mít svůj život ve svých rukou. Jsme součástí společnosti 4Life Research USA, která poskytuje výrobky, které učí imunitní systém a dává možnost budování finančních aktiv ve více než 50 zemích celého světa, a tak dává lidem do rukou příležitosti k plnému tělesnému,  duševnímu a finančnímu zdraví.

Maksim Beliaev

Hlavní město Praha

Zdravím. Jsem Maksim Beliaev a jsem účastníkem projektu 4life Research.Chci s Vámi sdílet jak jsem k 4Life přišel.

Image-empty-state.png
20e5f939f6bb4aff13b39bcb2a5b8b21.png
instagram-logo-color-512.png

Honza Chlád

Kolín, Středočeský kraj

Ahoj, Me jméno je Honza Chlád a jsem velice hrdý, že jsem členem rodiny 4LIFE. "Společně tvořit lidstvo" se stalo mým hlavním hnacím motorem a zároveň chci, aby se stalo i vaším životním směrem

Image-empty-state.png
20e5f939f6bb4aff13b39bcb2a5b8b21.png
instagram-logo-color-512.png
Tato webová stránka spadá pod nezávislého distributera:
Honza Chlad
chlad.4life@gmail.com | (+420) 776-888-938

DŮLEŽITÉ VAROVÁNÍ

Upozornění! Společnost 4LIFE a Tf4life.cz nezaručuje kvalitu a zdroj původu produktů prodávaných prostřednictvím internetových aukcí nebo webových stránek provozovaných osobami, které nejsou smluvními Členy 4Life Research.

© 2018 Tf4Life.cz. Kopírování částí nebo celku je bez povolení zakázáno. Všechna práva vyhrazena. Všechny obchodní značky a fotografie produktů zveřejněných na těchto stránkách, jsou majetkem Tf4life.cz a 4Life Research, není-li stanoveno jinak.