Transfer Factor Praha

100% garance kvality

Výrobky chráněné patentem

Možnost konzultace s lékařem

Honza Chlád 

776 888 938

 

Super Detox

Super Detox byl vytvořen tak, aby podpořil detixokační funkci jater a zažívání.* Játra jsou jedním z nejdůležitějších orgánů v lidském těle, pomáhají odstraňovat toxiny z krve, a mají i mnoho dalších funkcí včetně produkce enzymů a žluči, které napomáhají zažívání, uchovávání energie pro svaly, zachovávání normální hladiny krevního cukru a cholesterolu a také regulují množství několika různých hormonů.

 

Zdravá strava a suplementace mohou játra ochránit před oxidačním stresem a potenciálně škodlivými látkami, a tak pomáhat jejich optimální funkci. Produkt kombinuje složky jako ostropestřec mariánský, jetel luční, n-acetyl cystein, vápník D-Glukarát a další, aby byla zajištěna správná funkce jater

Obsahuje: 60 kapslí

Klíčové vlastnosti

  • Podporuje detoxikační funkci jater a zažívání*
  • Chrání játra před poškozením způsobeným toxiny*

  • Obsahuje látky, u kterých bylo prokázáno, že játrům poskytují ochranu před volnými radikály

Transfer Faktor Classic Praha

Tato webová stránka spadá pod nezávislého distributera:
Honza Chlad
chlad.4life@gmail.com | (+420) 776-888-938

DŮLEŽITÉ VAROVÁNÍ

Upozornění! Společnost 4LIFE a Tf4life.cz nezaručuje kvalitu a zdroj původu produktů prodávaných prostřednictvím internetových aukcí nebo webových stránek provozovaných osobami, které nejsou smluvními Členy 4Life Research.

© 2018 Tf4Life.cz. Kopírování částí nebo celku je bez povolení zakázáno. Všechna práva vyhrazena. Všechny obchodní značky a fotografie produktů zveřejněných na těchto stránkách, jsou majetkem Tf4life.cz a 4Life Research, není-li stanoveno jinak.