Transfer Factor Praha

100% garance kvality

Výrobky chráněné patentem

Možnost konzultace s lékařem

Honza Chlád 

776 888 938

Co chcete změnit ve svém životě?

Vrátit se

do formy

Najít povolání a vášeň

Zvýšit svůj příjem

Vytvořit silný šťastný vztah

Pomoct dětem dosáhnout úspěchu a štěstí

Rovnováha mezi prací, volným časem a rozvojem

Navštívit nejzajímavější místa na planetě

Na jakych zakladnech budete delat vasi praci?

VĚDA

Od roku 1998 vám společnost 4Life Research® přinesla produkty nejvyšší kvality, které jsou k dispozici pro podporu vašeho imunitního systému a celkového zdraví. Zavázali jsme se k neustálým inovacím a vědeckým objevům s produkty, které vám pomohou vést zdravý život.

Přípravky 4Life jsou vyvíjeny prostřednictvím výzkumu a závazkem k maximální kvalitě a účinnosti. Záruka Certified 4Life Transfer Factor® zaručuje identitu, čistotu, sílu a složení každého produktu 4Life Transfer Factor, který konzumujete.

Vlastní tým výzkumu a vývoje společnosti zahrnuje lékaře a vědce, kteří udržují 4Life na špičce vědeckého pokroku. Náš poradní výbor Health Sciences Advisory Board (HSAB) navíc pomáhá s vývojem nových produktů a pomáhá při dalším výzkumu 4Life Transfer Factor Science.

Tato webová stránka spadá pod nezávislého distributera:
Honza Chlad
chlad.4life@gmail.com | (+420) 776-888-938

DŮLEŽITÉ VAROVÁNÍ

Upozornění! Společnost 4LIFE a Tf4life.cz nezaručuje kvalitu a zdroj původu produktů prodávaných prostřednictvím internetových aukcí nebo webových stránek provozovaných osobami, které nejsou smluvními Členy 4Life Research.

© 2018 Tf4Life.cz. Kopírování částí nebo celku je bez povolení zakázáno. Všechna práva vyhrazena. Všechny obchodní značky a fotografie produktů zveřejněných na těchto stránkách, jsou majetkem Tf4life.cz a 4Life Research, není-li stanoveno jinak.