top of page

Vypukla epidemie chřipky, ale strach nemáme.

V Česku je oficiálně oznámena a vyhlášena chřipková epidemie. Vedle té ptačí je to tentokrát lidská chřipka. Návštěvám se do odvolání zavírají nemocnice i domovy pro seniory. Některé nemocnice už hlásí první mrtvé na chřipku a řadu vážných případů.

Největší výskyt chřipky a chřipkových onemocnění byl mezi dětmi do pěti let. V týdnu před svátky se proti předchozímu týdnu zvedl o 71 procent. Na 100 000 obyvatel připadlo 145 nemocných chlapců a děvčat. U školáků od šesti do 14 let to bylo 106 nakažených.

Mezi lidmi nad 60 let připadalo 20 pacientů na 100 000 obyvatel. V této věkové skupině zaznamenali ale epidemiologové proti předchozímu týdnu největší rozšíření choroby,

výskyt se víc než zdvojnásobil. Zvýšil se o 122 procent.

V Česku přibylo také nemocných s chorobami dýchacích cest. Na 100 000 lidí jich bylo 1 364. Akutní respirační onemocnění trápí nejčastěji děti. V 51. týdnu, tedy v období před svátky připadalo na 100 000 lidí 3 855 nakažených dětí do pěti let. Ve věku školáků to pak bylo 2 341.

Nejmenší výskyt nachlazení byl mezi lidmi nad 60 let. Na 100 000 obyvatel připadalo 632 nemocných. Proti předchozímu týdnu jejich počet ale vzrostl o 15 procent, u dětí byl nárůst o necelá tři procenta.

Autoři: ČTK, iDNES.cz

Doporučení TF4LIFE.CZ: "Doporučujeme občanům se pokud možno vyhýbat větším skupinám lidí a zejména ve zvýšené míře dodržovat základní hygienická pravidla, jako vždy kýchat a kašlat do kapesníku, či si po cestě hromadnou dopravou vždy umýt ruce. Pro posílení imunity je vhodné jako prevenci užívat Transfer Factor Classic 2-4 kapsle denně. Pokud už nemocní jste, chovejte se zodpovědně a dávkovaní v závislosti na míře nemoci minimálně ztrojnásobte a produkt Transfer Faktor Classik doplňte, nebo nahraďte Transfer Faktor Tri-Faktor nebo Transfer Faktor Plus.

V ideálním případě je možné užívat všechny tři doporučené produkty dohromady v neomezeném dávkování. Pro více informací se poraďte se svým 4Life distributorem nebo kontaktujte náš tým TF4LIFE.CZ „Venku sice řádí epidemie chřipky, ale my strach nemáme.“ upozorňuje Diamond Distributor Honza Chlád……a co vy????"

 

Nyní již i máme informace a komentáře od lidí, kteří si těmito zdravotními problémy prošli, využili naše produkty a výsledky je ohromili.

Světlana, 63 roku Během roku jsem onemocněla častokrát. Největší obavu mi dělal můj krk. Únava přicházela velmi rychle, neměla jsem vůbec chuť k jídlu a pomalu mě opuštěla chuť k životu. Bylo mi doporučeno začít užívat Transfer Faktor Classic a Transfer Faktor Plus. Tyto imunomodulátory jsem užívala po tři měsíce uvedené symptom zmizeli. Nyní mám výbornou náladu a vzrostla mi energie. V zimě jsem nebyla ani jednou vážněji nemocná. Za celou dobu života, nebyla snad jediná zima, kdybych alespoň jednou neonemocněla!!! A to je naprosto vynikající.

Tatiana, 25 let Miminko trpělo do narození na angíny a akutní zaněty středního ucha. Proto jsme mu byli nuceni stále podávat antibiotika a léky na snížení teploty. Vše mělo jen krátkodobí účinek a zdravotní problémy se opět vraceli. Jako výsledek těžkých angín se dostavili problémy se srdcem. My jsme zkoušeli vše co nám bylo doporučeno – léčba bylinkami, různé terapie, masáže atd..Ale výsledky byly neuspokojivé….Před třemi roky jsme se dozvěděli o Transfer Faktorech. Využili jsme tuto nabídku a začali synovi postupně podávat Transfer Faktor Classic, Transfer Faktor Tri-Faktor, Transfer Faktor Plus a Transfer Faktor Cardio. Dnes vidím jak náš syn zdravotně prosperuje, zpevnil své zdraví, cvičí, má hodně energie a netrpí na žádné virozy.

Jsme tu pro vás…..Váš TF4LIFE.CZ a 4LIFE.COM

#chripka #rýma #infekce #nemoc

Oblíbené publikace
Poslední publikace
Archiv
Vyhledávání podle tagů
Zatím žádné štítky
Sociální sítě
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page