top of page

Cukrovka, Angina Pektoris a omlazení

Dobrý den, drazí kamarádi! Ráda bych se s vámi podělila o své zkušenosti s produkty společnosti 4Life. Působím jako distributor již více jak 3 roky a začala jsem jako většina distributorů přes produkt. První výsledky jsem zaznamenala u své rodiny. V začátcích jsem zjišťovala informace na internetu a různých webových stránkách. Popravdě řečeno jsem byla velmi překvapená s fungováním Transfer Faktorů. Vůbec by mě nenapadlo, že může existovat takový vysoce inteligentní, přírodní a zdraví produkt. Ale věřila jsem všemu a nikdy jsem neměla žádné pochybnosti a myšlenky, že by se mohlo jednat o podvod. Moji rodiče si také přečetli hodně informací o Transfer Faktorech, uvěřili tomu a podpořili mě. Za několik týdnů jsem mluvila se svou lékařkou a ta mi sama řekla, že o Transfer Faktorech četla a že se plánuje také zapojit. To pro mě byl ten hlavní signál, že jsem na správné cestě.

A teď k výsledkům. Můj táta má cukrovku 2 typu. Cukr se mu obvykle pohybuje v rozmezí 20 - 22. Lékaři nám nabídli insulínové injekce, ale naše lékařka hledala nějakou alternativní cestu a tak se dozvěděla o Transfer Faktorech. A díky ní jsem i já ve společnosti 4Life.

V takových případech, jako měl můj táta, trvá léčba minimálně rok. Používal TF Cardio, TF Glucoach každý den a občas jsme do toho zapojovali i TF Plus a TF Tri-Faktor. Během prvních 6 měsíců se cukr snížil na 10 a za dalších 6 měsíců se stabilizoval.

Mámina starší sestra má už 82 roků, trpěla srdečními záchvaty a v nemocnici jí diagnostikovali onemocnění Angina Pectoris*. V nemocnici dostala injekce, infuse, léky a vše co se v těchto případech používá. Pak nám bylo řečeno, že už pro ni víc udělat nemohou a propustili jí domů. Příští den dostala opět záchvat. Ona nás prosila, ať jí necháme zemřít, že už nic nechce. A to byl ten správný moment nabídnout jí TF Cardio – 1 kapsli 2 krát denně. Už druhý den se cítila lépe a od té doby neměla žádný záchvat. Po nějaké době jsme upravili dávkování a začala ho užívat jen preventivně. Dnes se cítí jako padesátiletá, žije v blízkosti Sochi a občas chodí na procházky do hor.

Abych řekla pravdu, v TF Cardiu máme hlavního pomocníka ve zdraví. Maminka ho užívá, aby neměla křeče, tatínek proti bolestem v kloubech a já si dávám cardio, když jsou velká vedra, abych to lépe zvládala. Můj táta používá TF Plus a TF Tri-Faktor skoro tři roky na Benigní hyperplazii prostaty**. Za tuto dobu se prostata zmenšila 3krát, po malých papilomech (Papilomy jsou nezhoubné nádory, které vyrůstají z povrchu sliznic) nezbylo vůbec nic, velké papilomy se pomalu zmenšovali až úplně odpadli. Tatínek má po užívání Transfer Faktorů, jak mi tomu říkáme „vedlejší účinky“ :letos mu bylo 80 let a byl na kontrole zraku a všichni byli překvapeni, že už nepotřebuje tak silné brýle jako v minulosti. Dokonce se mu začal vracet pigment do vlasů, řas a obočí (vše už měl úplně šedé) a teď mu vše začalo zpět nabírat černou barvu, co míval kdysi. Toto byl vedlejší omlazující účinek. Když jsem se já seznámila s Transfer Faktory, chtěla jsem vyzkoušet tento systém buněčného omlazení organismu na sobě. A toto celé není jen pro vnější omlazení, ale hlavně pro podporu a omlazení všech systému organismu v těle a takovouto sílu může dát jen Transfer Faktor.

Tento postup už na sobě vyzkoušeli 4 lidi z mé struktury a výsledek je velmi pozitivní. Všichni uznali jak výrazně se jim změnili pocity a nálada.

Z praxe už víme, že nejrychlejší imunitní odověď mají zvířata a děti. Na zvířatech jsem to bohužel nezkoušela, ale když jsem to dávala své vnučce, tak vždy každý měsíc se v jejím okolí objevil někdo nemocný, ale ona to zvládala vždy bez problémů.

Měla jsem klientku, která má 4 leté dítě a za jeden měsíc užívání TF Tri-Faktoru se mu celkově zmenšili nosní mandle o tři stupně, zlepšil se zrak a stabilizoval se mu cukr v krvi. Nikdo neočekával takové výsledky, ani lékař a ani maminka. Teď užívá Transfer Faktory jen preventivně a nezná absolutně žádný zdravotní problém. A takovýchto případů mám mnoho a mnoho….

Tím chci říci, že výsledky zlepšení budou mít všichni, jen u někoho budou viditelné (dříve a výrazněji) a u někoho budou travat déle….ale určitě budou!!! Všechno závisí na stavu Vašeho těla a imunitního systému. A pokud máte těžký zdravotní problém, tak je potřeba začít co nejdříve, jelikož cesta ke zdraví v takovém případě trvá déle. Ti kdo budou potřebovat pomoc a budou chtít věřit Transfer Faktorům, těm bude možné pomoci velmi rychle a ti kdo dostali jen informace a zrovna nyní pomoc nepotřebují, ti se k Vám stejně jednou vrátí. Naše mise je prostá – šíření informací o Transfer Faktorech a o společnosti 4Life.

SPOLEČNĚ POMÁHÁME TVOŘIT LIDSKÉ ŽIVOTY.

Na závěr vám chci říci, co vše mi společnost 4Life přinesla do mého života. Jsou to báječní lidé se kterými jsem se díky Transfer Faktorům setkala. Ti všichni, kdo jsou dnes kolem mě, můj partner, všichni kolegové a sponzoři se za velmi krátkou dobu stali pro mě těmi nejlepšími přáteli. Jsou mým týmem – rodinou se kterou přinášíme dalším lidem informace nejen o tom jak být zdravý, ale zároveň i energický, sebevědomý, jak vidět své cíle, jak být finančně zajištěný, zapálený do získávání nových informací a stále v seberozvoji. Já sama vidím, jak moji sponzoři cílevědomě pracují, rostou a mají neustálý rozvoj, zárověň posilují svou chuť investovat do nás svůj čas a znalosti, abychom byli též úspěšní jako oni. Jsem vděčná Bohu, že jsem měla tu možnost se jednou dozvědět o 4life, Transfer Faktorech a též za zdraví, které nám TF přínášejí do naší rodiny.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

*Angina pectoris či angina pektoris je pojmenování pro středně těžké srdeční onemocnění v zásobování srdečního svalu krví respektive kyslíkem, kdy vlivem zmenšeného přísunu kyslíku k srdečnímu svalu nedochází k jeho správnému stahování, což vede k neschopnosti pumpování krve do celého lidského těla. Převážně během zátěže pak dochází ke vzniku nepoměru mezi přívodem kyslíku a požadavkem na větší množství kyslíku, který se projevuje ostrou bodavou bolestí nejčastěji v oblasti za hrudní kostí vystřelující do ramen, paží a nebo spodní čelisti. Označuje se jako jedna z forem ischemické choroby srdeční.

**Benigní hyperplazie prostaty (BHP, adenomatóza, adenomyomatóza prostaty, angl.. Benign Prostatic Hyperplasia, lat. Hyperplasia prostatae) je nezhoubné zvětšení předstojné žlázy (vnitřní pohlavní orgán muže). Postihuje všechny muže, kteří se dožijí s funkčními varlaty (sekrece androgenů, především testosteronu) dostatečně vysokého věku

#nemoc #cukrovka #angina #omlazeni

Oblíbené publikace
Poslední publikace
Archiv
Vyhledávání podle tagů
Zatím žádné štítky
Sociální sítě
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page