top of page

Sklerodermie není odsouzení

Je mi 42 roku. Moje nemoc: sklerodermie a k tomu srdeční problém Perikarditida 3 . Před rokem jsem se dozvěděla o Transfer Faktorech a bylo mi jasné, že už nic horšího než jsem v tu dobu prožívala, mě potkat nemůže. Tak proč to nezkusit? Transfer Faktory nemají vedlejší účinky, jsou přírodní a dají se používat s normálními léky. To pro mě bylo také velmi důležité.

Takže spolu s Kortizonem (hormonální lék) a Endoxanem (Cyklofosfamid v ČR, používá se k léčbě onkologie), jsem užívala TF Rio-Vida a TF Tri-Faktor (vysoké dávkování) A šok pro mé lékaře nastal zhruba po jednom roce užívání Transfer Faktorů, jelikož mi byla po 25 letech onemocnění prokázána remise (Remise je návrat k původnímu fungování pacienta před vypuknutím nemoci. Jedná se vlastně o dosažení bezpříznakového období. Předpokládá se, že nemoc je stále přítomna, ale bez zjevných symptomů). Poslední vyšetření krve a MR neukázalo žádný problém. Díky inteligenci těchto malých imunitních strážců, můžu opět žít s úsměvem a energií v srdci.

Irina Šell, Německo

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sklerodermie je systémové autoimunitní onemocnění pojivové tkáně (kolagenóza), které má chronický progredující charakter a pacienta výrazně limituje na životě. Nejprve postihuje kůži a pohybový systém, později vnitřní orgány. Etiologie je neznámá. Postihuje především mladé ženy. Vlivem specifických autoprotilátek dochází k fibrotizaci perifeních i viscerálních cév.

Сохранить

#nemoc #lidí #Sklerodermie

Oblíbené publikace
Poslední publikace
Archiv
Vyhledávání podle tagů
Zatím žádné štítky
Sociální sítě
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page