Lymská borelióza

Tohle dělá s lidmi Transfer Faktor. Před 7 roky byla jedné holčičce(dnes15let) diagnostikována Lymská borelióza. To je velmi těžké autoimunitní onemocnění, které se objevuje po kousnutí klíštětem infikovaným bakteriemi borelie. Tato nemoc je velmi nebezpečná a symptomy jsou podobné jako u Revmatoidní artritidy , jelikož se projevují na všech kloubech (malých i velkých). Často trpí i srdce a ve své podstatě neexistuje adekvátní léčba. Ale Transfer Faktory udělali zázračnou věc: po 3 měsících používání Transfer Faktorů se autoimunitní stav zlepšil. Holčička se začala cítit mnohem lépe a dnes už dokonce tančí idiánské tance a tato ošklivá nemoc na ní není skoro vůbec vidět, což u pacientů s běžnou léčbou se říci nedá. Tato holčička si dokonce před pár lety nebyla schopná skoro ani sednout a dnes by nikdo neřekl, že má nějaký hendikep. Transfer Faktory jí dali novou naději na krásný život.

Marina Ushenina

#borelióza #lidí

Oblíbené publikace
Poslední publikace
Archiv
Vyhledávání podle tagů
Zatím žádné tagy
Sociální sítě
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
Tato webová stránka spadá pod nezávislého distributera:
Honza Chlad
chlad.4life@gmail.com | (+420) 776-888-938

DŮLEŽITÉ VAROVÁNÍ

Upozornění! Společnost 4LIFE a Tf4life.cz nezaručuje kvalitu a zdroj původu produktů prodávaných prostřednictvím internetových aukcí nebo webových stránek provozovaných osobami, které nejsou smluvními Členy 4Life Research.

© 2018 Tf4Life.cz. Kopírování částí nebo celku je bez povolení zakázáno. Všechna práva vyhrazena. Všechny obchodní značky a fotografie produktů zveřejněných na těchto stránkách, jsou majetkem Tf4life.cz a 4Life Research, není-li stanoveno jinak.