top of page

2 velmi vážné případy s použitím Transfer Faktorů

Měla jsem dva velmi vážné případy s použitím Transfer Faktorů:

1. Mladý muž 32 let, nezvládl řízení auta, vylétl s ním do pole a kvůli tomu, že nebyl připoután prolétl předním sklem. V bezvědomí byl odvezen do nemocnice, byl připojen na plicní ventilátor a filtraci ledvin a v podstatě samo fungovalo jen srdce. K obnově důležitých funkcí těla využili snad vše co byli schopni, ale jeho stav se neměnil. Proto lékaři svolili podávat pacientovi Transfer Faktory přes katetr, jelikož již nemohli nabídnout jinou možnost léčby. Po 3 dnech podávání Transfer Faktorů se v těle začali projevovat životní funkce. Postupně byl pán odpojen od plicní ventilace a filtrace ledvin. Jeho rekonvalescence probíhala velmi rychle a za měsíc už to byl opět zdraví mladý muž.

2. Bez souhlasu lékařů - pánovi po velmi silné mozkové mrtvici - s trubičkou od ventilace plic v puse mu manželka ze stříkačky podávala malé dávky rozmíchaného TF Tri-Faktoru přímo do pusy (denně to bylo 24 kapslí TF Tri-Faktoru) Na stejném pokoji leželi další 4 pacienti a paní bylo jasné, že vědí, že dělá něco zakázaného, ale pokud na tom závisel život jejího manžela , tak nemohla jinak.Pán byl ale ve stavu, se kterým již lékaři nemohli více dělat, tak ho poslali domů s tím nejhorším verdiktem.

Po 9 měsících užívání TF Tri-Faktoru, TF Cardio a TF Glucoach je výsledkem úplný zázrak. Pán chodí bez berlí, nepotřebuje pleny, pravou ruku, která jen nefunkčně visela, může zvednout až ke krku. Má jiskru v očích a velkou chuť k životu. Řeč se vrací sice pomalu, ale celé je to dlouhý a namáhavý proces. Stále bere Transfer Faktory a učí se znovu žít. Moc Vám děkuji, že můj muž ještě žije….tohle mi poslala jeho manželka.

Světlana Kakaskene, Lotyšsko

#rekonvalescence #lidí #mozkovámrtvici

Oblíbené publikace
Poslední publikace
Archiv
Vyhledávání podle tagů
Zatím žádné štítky
Sociální sítě
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page