Chřipka u dětí 1 - 3 roky

V prosinci jsem se musela obrátit na specialistu společnosti 4Life. Moje mladší dcera (1rok) již sice preventivně užívala TF Classic 1 kapsli denně, ale nějaký vir chřipky se u ní stejně objevil. Měla teplotu 39,3 stupňů a výrazně se jí zvětšili lymfatické uzliny na krku. Proto jsem na doporučení odborníka zvýšila dávkování na jednu kapsli s každým krmením. Buď jsem jí to dávala do lahvičky a pokud jsem kojila, tak přímo na bradavku. Díky Bohu to zabralo a my jsme to bez vážnějších problémů zvládli.

Po mladší dceři se do stejně těžkého stavu dostala má starší dcera (3roky). Teplota 39,6 stupňů. A to bylo jen pár dní před koncem roku. Díky vyšším dávkám Transfer Faktorů, jsme ale Nový rok už vítali ve zdraví a spokojenosti.

Pár dní po Novém roce jsme potkali naší pediatričku a ona se ptala na zdravotní stav našich dcer, jelikož věděla co se u nás před koncem roku dělo. Tak jsem jí vše vylíčila a ona byla velmi překvapená, že dcery jsou už v pořádku a to i bez použití antibiotik. Jen s Transfer Faktory a Lympfomyosotem. Jediné co mi k tomu byla schopná říct bylo: “Kde to kupujete? Nikdy jsem o ničem jako Transfer Faktory nic neslyšela”

Olga Nomokonova

#infekce #lidí #Chřipka

Oblíbené publikace
Poslední publikace
Archiv
Vyhledávání podle tagů
Zatím žádné tagy
Sociální sítě
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
Tato webová stránka spadá pod nezávislého distributera:
Honza Chlad
chlad.4life@gmail.com | (+420) 776-888-938

DŮLEŽITÉ VAROVÁNÍ

Upozornění! Společnost 4LIFE a Tf4life.cz nezaručuje kvalitu a zdroj původu produktů prodávaných prostřednictvím internetových aukcí nebo webových stránek provozovaných osobami, které nejsou smluvními Členy 4Life Research.

© 2018 Tf4Life.cz. Kopírování částí nebo celku je bez povolení zakázáno. Všechna práva vyhrazena. Všechny obchodní značky a fotografie produktů zveřejněných na těchto stránkách, jsou majetkem Tf4life.cz a 4Life Research, není-li stanoveno jinak.