Krevní tlak neni problem

Dobrý den, mé mámě bylo 84 roků, měla velmi nízký krevní tlak, špatně se jí chodilo a její stav se s věkem stále zhoršoval. Zhruba v té době jsme začali používat produkty s Transfer Faktory od společnosti 4Life. Začali jsme s TF Classic, poté jsme přidali TF Plus a TF Right Start Women. Dnes bere jen TF Cardio a TF Plus nebo TF Classic. Jsou to již 4 roky co užívá Transfer Faktory a klouby jí skoro nebolí (oproti tomu jak to bylo dříve), tlak se také srovnal. Mamice je dnes 88 roků a cítí se skvěle. Dokonce v tomto věku byla na operaci se žlučníkem a zvládla to bez problémů a rekonvalescence po narkóze proběhla velmi rychle. Jsem Vám moc vděčná za tyto úžasné produkty. V naší rodině je užíváme všichni a nikdo neonemocněl posledních pár let.

Katerina Kovala, Riga

#nemoc #lidí #Krev

Oblíbené publikace
Poslední publikace
Archiv
Vyhledávání podle tagů
Zatím žádné tagy
Sociální sítě
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
Tato webová stránka spadá pod nezávislého distributera:
Honza Chlad
chlad.4life@gmail.com | (+420) 776-888-938

DŮLEŽITÉ VAROVÁNÍ

Upozornění! Společnost 4LIFE a Tf4life.cz nezaručuje kvalitu a zdroj původu produktů prodávaných prostřednictvím internetových aukcí nebo webových stránek provozovaných osobami, které nejsou smluvními Členy 4Life Research.

© 2018 Tf4Life.cz. Kopírování částí nebo celku je bez povolení zakázáno. Všechna práva vyhrazena. Všechny obchodní značky a fotografie produktů zveřejněných na těchto stránkách, jsou majetkem Tf4life.cz a 4Life Research, není-li stanoveno jinak.