top of page

”Děkuji Vám, že jsem ještě na živu”.

1. Pondělí mi zavolala a dlouho děkovala jedna maminka, která ve snaze pomoci svému dítěti ode mne zakoupilala Transfer Faktor. Vše začalo týden před tím v pátek, kdy si vyzvedla syna ze školky, jelikož mu nebylo dobře. Synovi jsou 3 roky. K večeru se jeho stav velmi zhoršoval. Bolelo ho bříško a stoupala teplota. Proto nám volala o radu, doporučili jsme jí začít co nejdříve dávat chlapečkovi Transfer Faktor Tri-Faktor. Paní začala podávat každé 2 hodiny 3-5 kapslí. Byl tu ale jeden velký problém. Dítě už nezvládlo nic jíst (jídlo ani kapsle TF), jenom leželo, oči stále zavřené a bylo apatické. Maminka myslela, že jde o nějakou infekci. Teplotu snižovala standartní cestou a podávala mu vodu ve které byl rozmíchán TF Tri-Faktor. Za necelý den bylo chlapečkovi podáno skoro jedno balení a tím se dosáhlo skvělého výsledku. Vrátila se mu síla a vitalita a za několik dnů na tom byl o mnoho lépe. Až později jsme se dozvěděli, že ve stejný den se ve školce objevil stejný případ u jiného chlapečka, ale u něho to bohužel dopadlo mnohem hůře - meningitidou*.

2. Paní r.n. 1965 se v březnu tohoto roku dostala do nemocnice s Akutní pankreatitidou**. Ke klasické léčbě ještě navíc užívala celé základní spektrum produktů s Transfer Faktory – TF Classic, TF Tri-Faktor a TF Plus. Po 3 měsících užívání těchto produktů společnosti 4Life bylo paní sděleno, že nemoc je v remisi a že probýhá obnova buněk slinivky. Po 6 měsících už paní nemá žádné projevy spojené s nemocí. Když jsme se nedávno potkali, tak mi řekla - ”Děkuji Vám, že jsem ještě na živu”.

Elena Ryleva, Moskva

--------------------------------------------------------------------------------------------

*Meningitida čili zánět mozkových blan je zánět ochranných membrán pokrývajících mozek a míchu, známých pod souhrnným názvem mozkomíšní pleny. Zánět může vzniknout v důsledku infekce viry, bakteriemi či jinými mikroorganismy, méně často pak vlivem některých léků. Meningitida může ohrozit život člověka, neboť k zánětu dochází v oblasti mozku a míchy; proto je nemoc klasifikována jako stav vyžadující akutní zásah.

**Akutní pankreatitida je zánětlivé onemocnění slinivky břišní široké škály závažnosti – od lehké formy až po formu těžkou se znaky multiorgánového selhání nebo závažnými lokálními komplikacemi jako jsou abscesy, pseudocysty a nekrózy pankreatu a přilehlé tkáně.

#nemoc #lidí #infekce

Oblíbené publikace
Poslední publikace
Archiv
Vyhledávání podle tagů
Zatím žádné štítky
Sociální sítě
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page