Pes, Psinka a Transfer Faktor

Doktor Baruch Rosen, M.D.

Jako terapeut s dlouholetou praxí(30let) jsem dobře věděl, že neexistují antibiotika, které by mohli pomoci od obtížných škodlivých virů, hlavně od psinky…..příznaky, které jsou hodně podobné jako u AIDS. Můj sedm měsíců starý pes bílého ovčáka měl očkování a svůj život si užíval naplno. Ale během třech týdnů se mu rozjela bronchitida a silné výtoky z nosů a očí. Náš veteriář myslel, že kašel není velký problem a doporučil antibiotika.

Během následujících 10 dnů se stav Romea zhoršil, přežili jsme 7 těžkých bronchitických záchvatů za týden, zadní končetiny přestali fungovat a přední se mu rozjížděli, když chtěl vstát. Krevní vyšetření ukázalo, že limfocitů v krvi je jen 264 – což je asi deset procent z normálu. Náš veterinář a konzultant na psinku doporučovali Romea uspat.

Moje starosti se ještě více zhoršili, když Čiko, moje 13 měsíční čivava začala mít stejné prvotní příznaky kašle a výtoků z nosu a očí.

Kouknu do jejího očkovacího průkazu a zjistím, že také měla jedno očkování proti psince, které jí určitě ochranu nedává. Ona pila vodu a mazlila se s Romeem skoro po celou dobu co byl nemocný. O psince jsem věděl hodně málo, tak jsem si sedl k počítači a začal zjišťovt informace. Narazil jsem na článek o Transfer Faktorech, které poháhají bojovat proti patogenům, virům atd… Moje 30letá praxe mi říkala, že toto je přesně ono! Zapojil jsem se co nejrychleji do 4Life a začal jsem pejskům podávat po jdné kapsli TF Plus dennědo masové kuličky. Během dvou týdnů kašel a výtoky zmizeli úplně. Krev se Romeovi vrátila do správné hladiny a on začal být aktivnější než byl před tím. Po takové zkušenosti jsme s celou mou rodinou začali užívat TF Plus 1 kapsli denně, jako prevenci. A já se rozhodl, že celý svůj zbytek života strávím s 4Life a budu pomáhat lidem a zvířatům po celém světě.

#nemoc #Zviře #Psinka

Oblíbené publikace
Poslední publikace
Archiv
Vyhledávání podle tagů
Zatím žádné tagy
Sociální sítě
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
Tato webová stránka spadá pod nezávislého distributera:
Honza Chlad
chlad.4life@gmail.com | (+420) 776-888-938

DŮLEŽITÉ VAROVÁNÍ

Upozornění! Společnost 4LIFE a Tf4life.cz nezaručuje kvalitu a zdroj původu produktů prodávaných prostřednictvím internetových aukcí nebo webových stránek provozovaných osobami, které nejsou smluvními Členy 4Life Research.

© 2018 Tf4Life.cz. Kopírování částí nebo celku je bez povolení zakázáno. Všechna práva vyhrazena. Všechny obchodní značky a fotografie produktů zveřejněných na těchto stránkách, jsou majetkem Tf4life.cz a 4Life Research, není-li stanoveno jinak.