Záleží mi na zvířatech


Jsem veterinární lékařka se 7-letou praxí, s transfer factory jsem se setkala poprvé, když moje fenka amerického pitbullteréra Sára onemocněla rakovinou mléčné žlázy. Histologicky byl zjištěn karcinom mléčné žlázy s metastázou v přilehlé mízní uzlině. Vzhledem k metastázám jsem věděla, že prognóza je velmi nepříznivá. Fenka podstoupila klasickou léčbu tj. Chemoterapie, jako doplněk jsem ji dala právě transfer factory a ovosan.

Zpočátku jsem byla k lékům velmi skeptická, skoro jako každý lékař….ale velmi krátce mě překvapil jejich účinek.

Sára velmi dobře snášela chemoterapie, což rovněž přisuzuji transfer factorům. Každý měsíc byla monitorována – dělal se jí RTG hrudníku k vyloučení metastáz, které se díky bohu nepotvrdily. Nyní je od operace 8 měsíců, načež mohu tvrdit, že z nejhoršího je venku. Stále ji podávám nízké dávky transferů...

Sára má nyní 8 let, je velmi vitální, dokonce má větší chuť si hrát a je aktivnější, načež tenhle „vedlejší účinek“ jsem pozorovala u všech svých pacientů.

MVDr.Ivana Svobodová

veterinární ordinace Čelákovice a Pečky

#Zviře #nemoc #4life

Oblíbené publikace
Poslední publikace
Archiv
Vyhledávání podle tagů
Zatím žádné tagy
Sociální sítě
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
Tato webová stránka spadá pod nezávislého distributera:
Honza Chlad
chlad.4life@gmail.com | (+420) 776-888-938

DŮLEŽITÉ VAROVÁNÍ

Upozornění! Společnost 4LIFE a Tf4life.cz nezaručuje kvalitu a zdroj původu produktů prodávaných prostřednictvím internetových aukcí nebo webových stránek provozovaných osobami, které nejsou smluvními Členy 4Life Research.

© 2018 Tf4Life.cz. Kopírování částí nebo celku je bez povolení zakázáno. Všechna práva vyhrazena. Všechny obchodní značky a fotografie produktů zveřejněných na těchto stránkách, jsou majetkem Tf4life.cz a 4Life Research, není-li stanoveno jinak.