Ekzém u dětí

7/13/2016

Ekzém je velkou nepříjemností a zátěží jak pro dítě, tak i pro rodiče, který se snaží svému dítěti jakkoliv pomoci a hledají způsoby, jak vyléčit ekzém u svého dítěte. Ekzém se vyskytuje u dětí všech věkových kategorií a velmi často se objevuje již v prvním roce života

 

Příznaky ekzému u dětí    

 

Ekzém u dětí často začíná malými červenými skvrnami v lícní oblasti.

 

Skvrny se postupně zvětšují a postihují téměř celou oblast obličeje a krku dítěte. Může se také objevit ekzém na rukou dítěte (na zápěstí, v ohybu lokte, na zadní straně rukou), ekzém na nohách dítěte (v podkoleních ohybech) a na hýždích. Skvrny ekzému jsou náchylné k odlupování. Dítě si v tomto případě stěžuje na svědění těchto míst, je neklidné a často pláče. Nepříjemný a svědivý pocit nutí dítě si tyto místa drbat, díky čemuž se stanou tyto místa mokré, pak vysychají a pokrývají se krustami (strupy). Do těchto míst často pronikají patogenní mikroby a vytváří se hnis.

 

 

Formy ekzémů u dětí    

 

Ekzém u dětí se projevuje různými způsoby - podle tvaru. U dětí se nejčastěji vyskytuje atopický ekzém a mikrobiální ekzém. Jiné formy jsou pozorovány, ale mnohem méně často.

 

Atopický ekzém u dětí      

Atopický ekzém u dětí se nachází v první řadě na tvářích, vnitřních stranách stehen a loktů (v záhybech na kůži). Tato forma ekzému se vyznačuje zarudnutím, zmokváním a poté strupovitostí kůže. Pro dítě je to velmi nepříjemné svědění, proto si tyto místa škrábou. Tyto zmokvané roškrábané místa vysychají a poté se tvoří krusty, které jsou náchylné k popraskání.

 

Mikrobiální ekzém u dětí

Mikrobiální ekzém u dětí (plísňová forma ekzému) často dochází v důsledku alergické reakce (pásový opar, kandidóza, sportovní noha). Léze, které vytváří tuto formu ekzému u dětí, v kombinaci s příznaky houbové choroby. Vyrážka má obvykle menší plošky ve velikosti cca 1-5 cm, ostře ohraničené, zarudlé, prosáklé a obvykle okrouhlé ve tvaru mince. A nejčastěji lokalizována na dolních končetinách.

 

Léčba ekzémů u dětí

Léčení ekzému u dětí závisí na typu a závažnosti onemocnění. Standartní léčba, většinou nabízí klasické léky, jako jsou antihistamika, kortikosteroidy, používání mastí s antibiotiky, sedativ a jiných léků, které nejsou zrovna bezpečné prostředky pro léčbu. Kromě toho, tyto nástroje usnadňují pouze průběh nemoci, ale nemoc nevyléčí. V některých případech, tradiční medicína nabízí byliny, které mohou pomoci s projevy nemoci.

Jak vyléčit ekzém u dětí a zapomenout na nemoc? Klasické způsoby léčby ekzému u dětí bohužel neodstraňují příčinu jeho vzniku. I když příčina ekzému u dětí je odlišná (špatné krmení, vnější podněty, genetické predispozice, poruchy trávení) víme, že se vždy jedná o  onemocnění imunitního systému dítěte. Jelikož imunitní systém dítěte je nezralý, těžko se vyrovnává s podněty z vnějšku a z toho plyne, že nereaguje na vlastní tkáně těla a začne je ničit. V tomto případě mluvíme o autoimunitních (imunitní systém napadne normální zdravé buňky v těle), a alergických reakcích (hyperaktivita imunitního systému). Ekzém u dětí může být poražen pouze tehdy, když je opraven program imunitního systému.
     

Použití Transfer Faktoru na ekzém u dětí      

V současné době se ve výzbroji lékařů objevil nový lék, který umožňuje eliminovat samotnou příčinu onemocnění. Tento lék se nazývá Transfer Factor! Viditelné zlepšení je po jednom měsíci užívání tohoto léku. O remisi můžeme mluvit cca po 2-3 měsících užívání. Další užívání jako podpora imunitního systému je doporučováno. Především jako prevence pro ochranu imunitního systému. S lékem Transfer

 

Faktor můžete zapomenout na ekzém navždy. Pro děti od narození až do jakéhokoliv věku je významný Transfer Faktoru Classic. Transfer Faktor je přírodního původu a je zcela bezpečný.

Jedno balení obsahuje 90 kapslí.

 

Pokud máte nějaké otázky, prosím kontaktujte odborníky z TF4life.CZ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Please reload

Oblíbené publikace

Recept dne | Dobrou chuť

2/4/2017

1/6
Please reload

Poslední publikace
Please reload

Archiv
Please reload

Vyhledávání podle tagů
Please reload

Sociální sítě
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
Tato webová stránka spadá pod nezávislého distributera:
Honza Chlad
chlad.4life@gmail.com | (+420) 776-888-938

DŮLEŽITÉ VAROVÁNÍ

Upozornění! Společnost 4LIFE a Tf4life.cz nezaručuje kvalitu a zdroj původu produktů prodávaných prostřednictvím internetových aukcí nebo webových stránek provozovaných osobami, které nejsou smluvními Členy 4Life Research.