Malý - velký zázrak = TRANSFER FAKTOR

6/1/2016

Německého ovčáka Kelinku - věk 12 let , také o adoptovanou, postiženou kočičku Kačku, které provedla operaci ucha a zbavila jí dvouletých problémů, které byly řešeny již během jejího pobytu v útulku jinými lékaři, ale bez velkých úspěchů. Kelinka přestávala žrát a od Silvestra musela být již u p. doktorky hospitalizována 3 dny . Odběry krve potvrdily diagnózu : vážné autoimunitní onemocnění krve - autoimunitní trombocytopenie. Stolice černá jako asfalt. Paní doktorka vzhledem k hodnotám, dne 4.1. měla jen 15 krevních destiček ( hodnota u psa má být v rozmezí 200 - 500 ), vyslovila velmi špatnou prognózu, vzhledem k již chronických potížím se zažíváním, s kterými se fenka léčí již od září 2014.
Kelíškovi hrozilo vykrvácení. Kromě standartní léčby mi p. doktorka doporučila doplněk stravy na bázi kolostra - TRANSFER FACTORY.

​Již 1. den po požití 2 dávek přestala krvácet z dásní, do 4 dnů byla stolice normální barvy.
Po 12 dnech užívání byly hodnoty trombocytů v normě.

Věřím, že transfer factory dodal sílu Kelince, aby bojovala o svůj život a pomohl. Na procházce někdy i popoběhne, což jsem u ní neviděla již aspoň rok a chodí rychleji. . Žere s chutí, vyprazdňuje se. Tento doplněk stravy mohu doporučit, a to na nejen na potíže, které fenka měla. Pokud budete potřebovat konzultaci, paní doktorka ji ráda poskytne - můžete se na ní kdykoli obrátit nejen s konzultací o tomto doplňku stravy, ale i se svými chlupáči..

 

 

Please reload

Oblíbené publikace

Recept dne | Dobrou chuť

2/4/2017

1/6
Please reload

Poslední publikace
Please reload

Archiv
Please reload

Vyhledávání podle tagů
Please reload

Sociální sítě
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
Tato webová stránka spadá pod nezávislého distributera:
Honza Chlad
chlad.4life@gmail.com | (+420) 776-888-938

DŮLEŽITÉ VAROVÁNÍ

Upozornění! Společnost 4LIFE a Tf4life.cz nezaručuje kvalitu a zdroj původu produktů prodávaných prostřednictvím internetových aukcí nebo webových stránek provozovaných osobami, které nejsou smluvními Členy 4Life Research.