Zlepšení zraku přirozenou cestou


Dceři byl v pěti letech zjištěn vrozený šedý zákal, díky kterému téměř neviděla na dálku. Musela podstoupit operaci a výměnu čočky. Po operaci přišlo sice zlepšení, ale další rok a půl se již žádný další posun k lepšímu neobjevil. V momentě kdy jsem se dozvěděla o TF Vista, jsem se rozhodla pro tuto cestu a Adélka začala Transfer Faktory užívat. Po dvou měsících už holčička cítila zlepšení a zhruba po čtyřech až pěti měsících užívání jsme šly na kontrolu, kde nám pan doktor oznámil radostné zprávy. Nastalo zlepšení, kdy měření ukázalo snížení o třičtvrtě dioptrie. TF Vista nadále užívá a já pevně věřím, že další kontrola přinese další pozitivní zprávy.

#nemoc #lidí

Oblíbené publikace
Poslední publikace
Archiv
Vyhledávání podle tagů
Zatím žádné tagy
Sociální sítě
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
Tato webová stránka spadá pod nezávislého distributera:
Honza Chlad
chlad.4life@gmail.com | (+420) 776-888-938

DŮLEŽITÉ VAROVÁNÍ

Upozornění! Společnost 4LIFE a Tf4life.cz nezaručuje kvalitu a zdroj původu produktů prodávaných prostřednictvím internetových aukcí nebo webových stránek provozovaných osobami, které nejsou smluvními Členy 4Life Research.

© 2018 Tf4Life.cz. Kopírování částí nebo celku je bez povolení zakázáno. Všechna práva vyhrazena. Všechny obchodní značky a fotografie produktů zveřejněných na těchto stránkách, jsou majetkem Tf4life.cz a 4Life Research, není-li stanoveno jinak.