Nový nádech Vám dává nový život

4/18/2016

 

Paní kouří, objevila se u ní před řadou let celkem závažná nemoc – Chronická obstrukční plicní nemoc….

Lékař ji předepsal inhalátor s kortikoidy a maminka měla každé ráno inhalovat 1kapsli….Po té řadě let (kolem 20let) užívání se její stav vůbec nelepšil, ba naopak stále se zhoršoval. Ano na vině bylo kouření, kterého se maminka nemohla zbavit. 

Za tu dobu se její stav posunul o tolik k horšímu, že byla nucena inhalovat ráno a večer po dvou kapslích a ještě minimálně dvakrát za den použít pohotovostní  inhalátor tak, aby mohla aspoň trochu fungovat. 

 

Na doporučení jsme jí též opatřily produkt od společnosti 4Life obsahující Transfer Faktory (určený pro obdobné zdravotní komplikace např. Astma a jiné) a mamča začala užívat. Zhruba po měsíci a půl mi sdělila, že začíná pociťovat jisté posuny k lepšímu. Po dvou měsících užívání Transfer Faktoru jsem se od ní dozvěděla, že 
se cítí mnohem a mnohem lépe a že dokonce nemusí během dne používat pohotovostní inhalátor a dávku 2kapslí ráno a 2kapslí večer snížila na polovinu. To ale nebylo vše co zaznamenala na svém zdravotním stavu….Přestala mít i další zdravotní problémy, které souviseli se špatným fungováním imunitního systému a dá se říct, že od té doby se jí téměř netýkají žádné klasické virové onemocnění, na které trpěla takřka od podzimu do jara. Sice kouřit zatím nepřestala a tím pádem k úplnému zbavení se inhalátoru nedošlo, ale její život se rapidně zlepšil o 100%.

Please reload

Oblíbené publikace

Recept dne | Dobrou chuť

2/4/2017

1/6
Please reload

Poslední publikace
Please reload

Archiv
Please reload

Vyhledávání podle tagů
Please reload

Sociální sítě
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
Tato webová stránka spadá pod nezávislého distributera:
Honza Chlad
chlad.4life@gmail.com | (+420) 776-888-938

DŮLEŽITÉ VAROVÁNÍ

Upozornění! Společnost 4LIFE a Tf4life.cz nezaručuje kvalitu a zdroj původu produktů prodávaných prostřednictvím internetových aukcí nebo webových stránek provozovaných osobami, které nejsou smluvními Členy 4Life Research.