Cukrovka-jak jste na tom?

4/7/2016

 

 

Cukrovka je chronické onemocnění metabolismu cukrů způsobené poruchou tvorby inzulínu ve slinivce břišní. Projevuje se zvýšenou hladinou cukru (glukózy) v krvi. Zároveň však postihuje i hospodaření s ostatními živinami a ovlivňuje tak celkově přeměnu látek v organismu.

Druhy cukrovky:
1.) Diabetes I. typu - juvenilní diabetes (propuká v dětství nebo v mládí) neboli diabetes závislý na inzulínu - je způsobený tím, že se ve slinivce přestal inzulín vytvářet. Propuká náhle.
2.) Diabetes II. typu - diabetes dospělých (propuká nejdříve po 30. roce života) neboli diabetes nezávislý na inzulínu - je vyvolán poruchou uvolňování inzulínu ze slinivky nebo jeho sníženou účinností. Propuká pozvolna.

 

 

 

3.) Těhotenský diabetes - objevuje se u žen, které nikdy diabetem netrpěly a po skončení těhotenství odeznívá.
4.) Porušená tolerance glukózy - nejde o cukrovku, avšak někdy cukrovce (především II. typu) předchází. 
Příčiny diabetu typu 1 jsou četné, např. genetická predispozice nebo autoimunitní poruchy vyvolané určitým mutantním proteinem – GAD. Tento mutantní protein se vyskytuje v B(beta) buňkách, které produkují inzulín. K dnešnímu dni existují důkazy, že imunitní systém se snaží zničit buňky obsahující mutovaný protein, tím ale bohužel současně ničí i tvorbu inzulínu.
Další teorie říká, že škody působí infekční příčina nemoci slinivky. Imunitní systém působí proti infekční příčině nemoci a následně potlačuje nebo ničí buňky produkující inzulín, které jsou napadeny.
Pokud buňka zemře, pak je nemožné ji obnovit. V případě ale že imunitní systém ukončí destrukci buněk pankreatu, když je buňka pouze potlačena a ne zcela zničena, mohou buňky znovu začít produkovat inzulín. Odborníci se shodují na jedné věci – je nutné použít imunomodulátory.
U autoimunitních onemocnění, tak jak to platí u diabetu 1 typu, vznikají především tyto poruchy imunitního systému.
Toto onemocnění (Diabetes mellitus 1typu) je velmi složité a neexistuje žádný způsob, jak ho zastavit konvenční léčbou. Použití Transfer Faktoru výrazně zlepšuje stav pacienta, snižuje hladinu krevního cukru a inzulínu. Ale hlavní věcí je, že blokuje vývoj dlouhodobých účinků diabetu.
Zřejmé by mělo být, že nástup diabetu typu 1, je výsledkem autoimunitního procesu, že to nekončí, ale stále pokračuje…..!!!! A pokud se vám nemohou plně obnovit buňky pankreatu a zastavit destruktivní proces, který způsobuje problémy, pak je více než vhodné použít Transfer Faktory.
 
U diabetu typu 2 svalového systému se buňky stávají citlivé na inzulín, což je jev, který se nazývá inzulínová rezistence nebo diabetes dospělých. Inzulín již není schopen dodat glukózu z krve do buněk.
Často se toto onemocnění spojuje s dědičnou predispozicí, nesprávnou výživou, nadváhou (riziková je zejména obezita centrální části, kdy je nadbytečný tuk uložen nad boky) a sedavým způsobem života.
Dopad Transfer Faktoru na imunitní systém je, že pomáhá zmírnit příznaky onemocnění, výrazně zlepšuje pacientovu pohodu a brání rozvoji nepříznivých změn v těle, spojených s diabetem typu 2. Bez ohledu na typ diabetu, je riziko vnější infekce vždy hrozbou. Podle lékařské literatury jsou Transfer Faktory o 500% účinnější imunomodulátory, než jsou jiné fyzické imunomodulátory.
 
Doporučené dávkování:
Po dobu dvou měsíců brát 3x3kapsle denně Transfer Faktor Plus nebo Transfer Faktor Classic 3x1 kapsli denně a Transfer Faktor Plus 2x3 kapsle denně. Po zlepšení onemocnění se doporučuje profylaktický Transfer Faktor Plus ve spojení s Transfer Faktor Glucoach.

 

 

 

Please reload

Oblíbené publikace

Recept dne | Dobrou chuť

2/4/2017

1/6
Please reload

Poslední publikace
Please reload

Archiv
Please reload

Vyhledávání podle tagů
Please reload

Sociální sítě
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
Tato webová stránka spadá pod nezávislého distributera:
Honza Chlad
chlad.4life@gmail.com | (+420) 776-888-938

DŮLEŽITÉ VAROVÁNÍ

Upozornění! Společnost 4LIFE a Tf4life.cz nezaručuje kvalitu a zdroj původu produktů prodávaných prostřednictvím internetových aukcí nebo webových stránek provozovaných osobami, které nejsou smluvními Členy 4Life Research.