Transfer Factor Praha

100% garance kvality

Výrobky chráněné patentem

Možnost konzultace s lékařem

Honza Chlád 

776 888 938

 

REFLEXION

4Life Transfer Factor Reflexion™  byl vytvořen na míru těm, kteří jsou neustále v jednom kole a rádi by si zlepšili celkovou náladu, schopnost soustředění a schopnost vyrovnat se se stresem každodenního života. Jedná se o patentovanou směs přírodních složek.

 

Mimo jiné obsahuje L-Theanin a oves setý (Avena sativa), které podporují funkci mozku a oběhové soustavy. 4Life Transfer Factor Reflexion podporuje zdravou fyziologickou reakci na občasný stres, včetně udržování krevního tlaku a tepu v normě.

Obsahuje: 60 kapslí

Klíčové vlastnosti

•    Obsahuje L-theanin a oves setý, složky, které, jak bylo mnoha výzkumy prověřeno, podporují dobrou náladu.*
•    Obsahuje přenosové faktory (imunitní signální molekuly), které pomáhají instruovat buňky imunitního systému a podporují schopnost imunitního systému efektivněji rozpoznávat potenciální hrozby, vhodně na ně reagovat a zapamatovat si je.*
•    Ulevuje od některých dočasných negativních fyziologických reakcí, které často provází občasný stres. Například od atypického srdečního tepu, krevního tlaku či reakce imunitního systému.*
•    Je chráněn patenty US6468534 (proces extrakce přenosových faktorů z vajec) a US6866868 (kombinovaný proces získávání přenosových faktorů z kravského mleziva  a vaječného žloutku)

Věděli jste, že…?

Podle americké psychologické společnosti (APA) se 72 % dospělých osob cítí být ve stresu. Většina respondentů jako hlavní příčinu svého stresu uvedla práci a finance.

Transfer Faktor Classic Praha

Tato webová stránka spadá pod nezávislého distributera:
Honza Chlad
chlad.4life@gmail.com | (+420) 776-888-938

DŮLEŽITÉ VAROVÁNÍ

Upozornění! Společnost 4LIFE a Tf4life.cz nezaručuje kvalitu a zdroj původu produktů prodávaných prostřednictvím internetových aukcí nebo webových stránek provozovaných osobami, které nejsou smluvními Členy 4Life Research.

© 2018 Tf4Life.cz. Kopírování částí nebo celku je bez povolení zakázáno. Všechna práva vyhrazena. Všechny obchodní značky a fotografie produktů zveřejněných na těchto stránkách, jsou majetkem Tf4life.cz a 4Life Research, není-li stanoveno jinak.