top of page
Transfer Factor Praha
doc.png

100% garance kvality

Výrobky chráněné patentem

Možnost konzultace s lékařem

Honza Chlád 

776 888 938

cz.png

PRO VŠECHNY

Якорь 1

Transfer Factor Praha 

Transfer faktor cz

​Transfer  Factor® 4Life pomáhá zdokonalovat lidský imunitní systém. Mohou bezpečně užívat všechny skupiny lidí a zvířat - budoucí matky, děti , mladí lidé, starší osoby atd.

Imunomodulátor řeší mnoho problémů. Bez ohledu na to jestli chcete chránit zdraví a zabránit rozvoji různých onemocnění, projevům stárnutí a nebo vrátit biologický věk o několik let zpět, vždy Vám pomůže Transfer  Factor® 4Life, jehož užívání nemá žádné vedlejší účinky a to i při jednorázových maximálních dávkách. Užitečný lék pro sportovce (začátečníky i profesionály), a to zejména při přípravě na sportovní soutěže a i během nich.

Vlastnosti výrobku a jeho složení

​Transfer Factory® 4Life jsou peptidy regulačního typu. Jedná se o malý řetězec informací, který obsahuje 44 aminokyselin. Na rozdíl od mylného názoru, Transfer Factor® 4Life nemá nic společného s vitamíny nebo minerálními látkami. Toto jsou signální molekuly s extrémně nízkou hmotností a rozměrem, který syntetizuje lidské tělo. Z tohoto důvodu nejsou výše popsané prostředky v těle vnímány jako cizí látky, neboť jejích hlavním úkolem je předat imunitní informace. Je to stejný proces jako je přenos imunitních informací z matky na dítě. 

 

Použití: Transfer Factor® 4Life napomáhá k dosažení těchto cílů:

•    Zlepšování kvality fungování imunitního systému;
•    Snižuje potřebu používání farmaceutických léku a tím pádem snižuje jejich možný negativní účinek na           organismus;
•    provádí rehabilitaci imunitního systému po komplexní léčbě;
•    prevence nemocí a ochrana zdraví.

Bez ohledu na to, co selhalo v imunitním systému,  Transfer Factor® 4Life začne co nejrychleji s jeho obnovou a korekcí.

Princip fungování

​V případě, že je tělo vážně oslabeno, imunomodulátor aktivuje fungování buněk v těle do dvou dnů po užití Transfer Factorů® 4Life. Díky této vlastnosti, je velmi úspěšně účinný v kombinaci s jinými látkami a to i při léčbě rakoviny.

 

Při použití imunomodulátoru Transfer Factoru® 4Life imunita začíná rychle identifikovat stávající a pronikající viry, infekce, bakterie do těla a tím reguluje imunitní odpověď v souvislosti s okolnostmi. To je zvláště důležité v případě, když je imunitní systém hyperaktivní s jasnou nerovnováhou. Lék v těle pomáhá identifikovat protilátky, která jsou signálem k autoimunitním onemocněním (lupénka, diabetes, alergie, atd.). Transfer Factor® 4Life je naprosto bezpečný a je potvrzen lékařským a vědeckým výzkumem.

Jeho užití je bez vedlejších účinků a může být kombinováno s jinými léky, jak v tradiční léčbě tak i v léčbě netradiční.

bottom of page