top of page
Transfer Factor Praha
doc.png

100% garance kvality

Výrobky chráněné patentem

Možnost konzultace s lékařem

Honza Chlád 

776 888 938

cz.png

​Mazlíček - je to další člen rodiny, kterého když máme, tak za něj neseme plnou zodpovědnost. Odpovědní majitelé se snaží včas navštívit veterináře, ale dnes je velmi obtížné najít dobrého odborníka, který může diagnostikovat choroby a poskytovat odbornou pomoc správně. Kromě toho je třeba mít čas na návštěvu lékaře, což není vždy snadné, když jste zaměstnaní.

Якорь 1

​Transfer Factor® od společnosti 4Life chrání imunitní systém vašeho domácího mazlíčka.

PRO VAŠEHO MAZLÍČKA

Transfer Factor Praha 

Transfer faktor cz

Prevence chorob u zvířat

Aby se zabránilo spoustě problémů, je třeba se starat o domácího mazlíčka každý den a snažit se předcházet nemocím. To je mnohem jednodušší a levnější než později kupovat drahé léky a zaplatit za profesionální služby. Imunomodulační přípravky - Transfer Faktor®  4Life pomáhá zvyšovat imunitní systém zvířete, a zabraňuje rozvíjení mnoha nemocí. Unikátní formule TF zabezpečí snadné užívání zvířaty. Krmte podle režimu vašeho mazlička:

  • Používejte přírodní zdroje (lepší  je nekrmit suchým krmivem, protože může mít nepříznivý vliv na zdraví zvířete).

  • Dávejte vašemu domácímu mazlíčkovi vitamíny.

  • Použijte imunomodulátory, z nichž nejlepší je Transfer Faktor® od 4Life.

Pomoc pro Vaše domácí mazlíčky

​Dobrá imunita je důležitá nejen pro člověka. Zvířata jsou vystavena spoustě nemocím a proto je důležité, aby jejich tělo bylo připraveno na setkání s nebezpečnými patogeny, jelikož na tom závisí jejich zdraví. Používání Transfer Factoru® 4Life u zvířat přispějete k posílení jejich imunity, proto budou málokdy nemocní. 

Co odlišuje Transfer Factor® od ostatních?

Je založen na molekulách peptidu, které přenáší informace potřebné jak buňkám tak imunitnímu systému. Transfer Factor® již dávno ukázal svou účinnost, cena je přijatelná a můžete si být jisti, že Váš miláček je schopen odolat mnoha nemocem. A kromě toho, jakákoliv nemoc bude jednodušší a není třeba se obávat komplikací.

​Jakákoliv léčba s Transfer Factorem® 4Life bude efektivnější a rychlejší: tělo zvířete se naučí samo zvládnout boj s většinou škodlivých mikroorganismů a do budoucna jim bude moci odolat úplně. Koupením tohoto imunomodulátoru, každý majitel vyjadřuje nejen starost o svého miláčka, ale také šetří své peníze za návštěvy veterinární kliniky. 

bottom of page