PROTEIN

VAŠE CELKOVÁ

INFUZE PROTEINU

EXTREMNÍ

IMUNITNÍ PODPORA

SYROVÁTKOVÝ HYDROLYZÁT

1

PRO-TF je exkluzivní proteinová směs objevená 4Life pro pomoc přeměny vašeho těla aby jste si mohli užívat více mladý a kypící život. Jako hlavní z řady produktů 4LifeTransform™ je PRO-TF proteinový prášek jediný který obsahuje plnou dávku 4Life Transfer Factoru. S jeho hladkou a krémovou příchutí vanilky je PRO-TF vynikající a všestranný způsob jak přijmout denní dávku proteinu bez ohledu na vaše fitness cíle. 

PRO-TF Protein má vysoce koncentrovanou, vstřebatelnou a  lehce stravitelnou  směs proteinů s nízkou molekulární hmotností (high DH+) a rozsáhlou hydratací.

• Jenom 70 kalorií na jednu dávku

• Neobsahuje laktózu a je bez lepku.

• Poskytuje přes 4,900 mg esenciálních aminokyselin (EAAs) a přes 2,350 mg  BCAAs

• Podporuje vetší sportovní výkony a regeneraci

• Nabízí komplexnější profil aminokyselin než samotné syrovátkové bílkoviny, sója,  hrách, nebo kasein proteiny.

mezi lídry na trhu v ČR

PRO-TF 

4LIFE TRENSFER FACTOR

Balení: 782G

Počet dávek: 23

Výběr příchutí:

vanilka

čokoláda

Tato webová stránka spadá pod nezávislého distributera:
Honza Chlad
chlad.4life@gmail.com | (+420) 776-888-938

DŮLEŽITÉ VAROVÁNÍ

Upozornění! Společnost 4LIFE a Tf4life.cz nezaručuje kvalitu a zdroj původu produktů prodávaných prostřednictvím internetových aukcí nebo webových stránek provozovaných osobami, které nejsou smluvními Členy 4Life Research.

© 2018 Tf4Life.cz. Kopírování částí nebo celku je bez povolení zakázáno. Všechna práva vyhrazena. Všechny obchodní značky a fotografie produktů zveřejněných na těchto stránkách, jsou majetkem Tf4life.cz a 4Life Research, není-li stanoveno jinak.