top of page
Transfer Factor Praha
doc.png

100% garance kvality

Výrobky chráněné patentem

Možnost konzultace s lékařem

Honza Chlád 

776 888 938

cz.png
Transfer Factor Praha

Použití Transfer Factoru® 4Life v prevenci a léčbě virových infekčních onemocnění v těhotenství

Každá žena která  je těhotná, nebo plánuje otěhotnět, chce na svět přivést normální a zdravé dítě. Ale v dnešní době to bývá velmi často velký problém. Z praxe je známo mnoho cytomegalovirových infekcí, toxoplazmóz, herpes infekcí, chlamydií atd., které jsou velkou hrozbou pro všechny těhotné ženy. A bohužel mnohé léky, které se používají k léčbě těchto infekcí, těhotné ženy nesmí brát.

​Už skutečnost, že těhotenství je pro ženu velkou zátěží je zřejmé. A k tomu ještě mnohé ženy musí brát imunosupresiva (látky, které potlačují funkci imunitního systému) díky čemuž u nich vznikají právě problémy jako jsou infekce (herpes), virové hepatitidy, toxoplazmózy, chlamydie a různé urologické onemocnění. Bohužel u těhotných žen není možné použít mnohé antibakteriální a protivirové léky. Z tohoto důvodu se ženy a jejich nenarozené děti dostávají do velmi nepříjemné situace. A zde nastává velmi důležitý okamžik, jak ochránit miminko a jeho přirozenou  imunitu. 

Якорь 1

PRO TĚHOTNÉ

Transfer Factor Praha 

Transfer faktor cz

Ptáte se jak?

Naše doporučení je začít již před plánovaným otěhotněním a nebo během těhotenství s užíváním Transfer Factoru® 4Life.

Proč?

Protože imunitní informace se stovky let předávají přes první mateřské mléko (mlezivo) z matky na dítě.  Díky složení těchto produktů, které obsahuje extrakt z mateřského mléka (mleziva – kolostra) nazývaný Transfer Faktor, se již matce zlepšuje funkce imunitního systému a hlavně také tento systém získává nové informace o nemocech o kterých my do dneška ani nevíme. Tím že již matka užívá tyto Transfer Faktory, buduje svou imunitu, kterou po narození dítěte bude dále předávat.  K získání Transfer Faktorů se používá část kravského mleziva, jelikož je známo, že kráva má jeden z nejsilnějších imunitních systémů. Proto se snažte užívat Transfer Factor® 4Life během těhotenství a i po narození dítěte.

Děti které již dostávají Transfer Faktory v děloze, jsou  mnohem chytřejší a výkonnější než jejich vrstevníci, mohou se rozvíjet rychleji a mají mnohem silnější imunitní systém.

Při použití Transfer Factorů® 4Life u těhotných žen, jsme v žádném případě nezaznamenali negativní zkušenost v jejich těle. 

Pokud již nějaký ten zdravotní problém nastal a žena se rozhodne pro užívání Transfer Factoru® 4Life, tak zde uvádíme pár příkladů: Transfer Factor Tri-Factor® 4Life  je vhodné použít při zánětlivých  procesech ženských pohlavních orgánů a pokud  se vyskytnou problémy v děložním čípku. Použijte např. tampón, vysypte na něj obsah tobolky Transfer Factor Tri-Factor® 4Life a zaveďte.

​U kojenců se stává, že mají často zanícené oči - použijeme stejný Transfer Factor Tri-Factor® 4Life vysypáním obsahu tobolky do očních kapiček, nebo ho můžete přidat do krému pro použití na namazání kůže. A díky tomu se vaše dítě bude cítit dobře a problémy ho přestanou brzy trápit. Je i možné se během jednoho dne dostat z chřipky, k tomu stačí brát každé 2 hodiny Transfer Factor Tri-Factor® 4life. V těžších  situacích můžete i u miminka dávat stejné dávkování a k večeru  bude dítě v pořádku.

Zvláště nebezpečný je cytomegalovirus. Proto je velmi vhodné použítí Transfer Factorů® 4Life u těhotných žen. V případech, kdy nastane snížený tlak, slabost, nebo cokoliv jiného, ​​můžete použít Transfer Factor Plus® 4Life.

​Pokud se již vyskytla lymfomatosa slinivky, tak v takovém případě je rozhodně dobré užívat  Transfer Factor Classic® 4Life a Transfer Factor Glucoach® 4Life. Pokud máte bolest na prsou, nebo máte problémy se srdcem je dobré užívat  Transfer Factor Cardio® 4Life. Transfer Factory® 4Life mohou pomoci těhotným ženám  v mnoha  případech, ale hlavně díky nim  porodí zdravé dítě. Všechny Transfer Factory® 4Life je možné kombinovat a užívat dle doporučeného dávkování. Toto dávkování prosím vždy konzultujte s odborníkem z 4Life.
 
Pro více informací ke zdravotním problémům a jiným komplikacím se prosím obraťte na odborníka z týmu 4Life, nebo přímo zde na nás….

bottom of page