top of page
Transfer Factor Praha
doc.png

100% garance kvality

Výrobky chráněné patentem

Možnost konzultace s lékařem

Honza Chlád 

776 888 938

cz.png

PRO STARŠÍ

​Transfer  Factor® 4Life – příchod druhého mládí!

​Zdravotní problémy seniorů nejsou žádnou vzácností. Velmi často nemají jen jednu chorobu, ale větší spektrum nemocí. Dokonce i zkušený lékař není vždy schopen rychle určit léčbu, která by skutečně pomohla a která by člověku ještě více neublížila.

​Není žádným tajemstvím, že přirozená imunitní obrana jakéhokoliv organismu s věkem slábne. Výsledkem je, že člověk ztrácí odolnost vůči různým bakteriím a virům, protože tělo již není schopno generovat dostatečné antigeny. Imunitní odpověď nestíhá reagovat na vstup patogenů do organizmu. Čím je člověk starší, tím pomalejší a slabší je jeho vlastní obrana (zvýšený krevní tlak, horší proces hojení atd.) Kromě komplikací již existujících chorob a zhoršení chronických procesů se dost často objevují onkologické problémy.

​A navzdory skutečnosti, že se stárnutí nelze vyhnout  je reálné, abychom zůstali mladí tak dlouho, jak je to jen možné a cítili se stále skvěle. K udržení normálního života, se doporučuje používat přírodní imunokorektor Transfer  Factor® 4Life.

Якорь 1

Transfer Factor Praha 

Transfer faktor cz

JAK Transfer Factor® 4Life podporuje tělo?

​Transfer Factor® 4Life - nejlepší pomocník pro ty, kteří si chtějí užívat život tak dlouho, jak je to jen možné. V 80.letech dvacátého století  evropští vědci prokázali, že stav imunitního systému ovlivňuje proces stárnutí.

Každodenní příjem Transfer  Factoru® 4Life pro preventivní nebo terapeutické účely umožňuje regulovat imunitní systém tak, aby jeho fungování  bylo dokonalé. To pomůže léčit široké spektrum onemocnění, ať už vysoký (nízký) krevní tlak, problémy autoimunitní povahy, onemocnění srdce, onemocnění spojené s oslabenou imunitou, problémy s dýcháním, alergické problémy atd. Laboratorní testy potvrdily, že užívání Transfer Factoru® 4Life může snížit biologický věk osob v průměru o 10 let.

​Lékaři doporučují užívat Transfer Factor® 4Life starším lidem, protože  je naprosto bezpečný a nepoškozuje jejich zdraví. Nemá vedlejší účinky, ani při užívání vysokých dávek. S Transfer Factory® 4Life budete posilovat imunitní systém, snižovat Váš biologický věk organismu a výrazně zlepšovat kvalitu Vašeho života!

bottom of page