top of page
Transfer Factor Praha
doc.png

100% garance kvality

Výrobky chráněné patentem

Možnost konzultace s lékařem

Honza Chlád 

776 888 938

cz.png

Transfer Factor® od společnosti 4Life pro lepší sportovní výsledky!

​Z praxe víme, že během přípravy a v průběhu sportovního výkonu se pravděpodobnost onemocnět několikanásobně zvyšuje. To je způsobeno prudkým nárůstem zátěže. Špatný zdravotní stav naznačuje velké zatížení nebo sekundární imunodeficitu. 

 

Якорь 1

PRO SPORTOVCE

Transfer Factor Praha 

Transfer faktor cz

Sportovec často onemocní před akcí nebo krátce poté, špatně zvládá úkoly a hůře se vypořádává se stresem, což vede ke špatným výsledkům. Začíná se rozvíjet celá řada nemocí, jelikož sport v dnešní době a nadměrné cvičení (mnozí atleti jdou až za hranice svých schopností) často mají vyčerpávající účinek na imunitní systém. Pomoci vyrovnat se se všemi těmito problémy dokáže Transfer Factor® 4Life, který umožňuje úplnou imunitní rehabilitaci. 
 

Jak pomoci imunitě sportovce?

​Každý ví, že při těžkých tréninkových procesech a v průběhu sportovního výkonu je prudký pokles immunitních funkcí. Vyrovnat se s těžkou fyzickou aktivitou v současné době je téměř nemožné bez dodatečného použití imunomodulátorů. Bez nich nebude výsledek viditelný a to i s užitím nejpokročilejších sportovních metodik. Tělo sportovců neustále potřebuje podporu imunity. Jeden z nejbezpečnějších přírodních a velmi výkonných pomocníků je Transfer Factor® 4Life, který byl již vybrán mnohými profesionálními světovými sportovci.

​Transfer Factory® 4Life jsou molekuly, přenášející imunitní informace. Chrání tělo před volnými radikály, agresivními viry a jinými cizími tělesy. Informační molekuly Transfer Factoru® jsou zodpovědné za výcvik imunity, která pomáhá obnovit správné procesy pro sílu sportovce.

​V ideálním případě,  se takové molekuly vyrábí sami v organismu a to v dostatečném množství.  Nicméně, v průběhu času se oslabuje reprodukční funkce, což má za následek snížení imunitní ochrany, která může být snížena více jak 5 krát. Transfer Factor® 4Life pomáhá imunitě se vrátit zpět v plné síle.

Jaké jsou výhody?

​Díky Transfer Factoru® 4Life můžete během sportovních aktivit dosáhnout:
•    zvýšení úrovně energie a vytrvalosti;
•    odolnost organismu během hypoxie;
•    aktivace psychomotorických reakcí a zlepšení duševní vyrovnanosti;
•    tolerance stresu, zlepšení koncentrace;
•    posílení ochranných vlastností organismu vůči latentním infekčním a chronických onemocněním a zánik jejich dalšímu rozvoji, zvyšuje odolnost vůči nepříznivým vnějším faktorům.

Po značném stresu a poranění sportovce se rehabilituje rychleji, pokud používáte Transfer Factor® 4Life. V důsledku užívání imunitní systém účinněji detekuje a ničí škodlivé mikroorganismi, a také vyhledává a eliminuje skryté onemocnění. 

bottom of page