Transfer Factor Praha
doc.png

100% garance kvality

Výrobky chráněné patentem

Možnost konzultace s lékařem

Honza Chlád 

776 888 938

cz.png

Transfer Factor® od společnosti 4Life pro lepší sportovní výsledky!

​Z praxe víme, že během přípravy a v průběhu sportovního výkonu se pravděpodobnost onemocnět několikanásobně zvyšuje. To je způsobeno prudkým nárůstem zátěže. Špatný zdravotní stav naznačuje velké zatížení nebo sekundární imunodeficitu. 

 

 

PRO SPORTOVCE

Transfer Factor Praha 

Transfer faktor cz

Sportovec často onemocní před akcí nebo krátce poté, špatně zvládá úkoly a hůře se vypořádává se stresem, což vede ke špatným výsledkům. Začíná se rozvíjet celá řada nemocí, jelikož sport v dnešní době a nadměrné cvičení (mnozí atleti jdou až za hranice svých schopností) často mají vyčerpávající účinek na imunitní systém. Pomoci vyrovnat se se všemi těmito problémy dokáže Transfer Factor® 4Life, který umožňuje úplnou imunitní rehabilitaci. 
 

Jak pomoci imunitě sportovce?

​Každý ví, že při těžkých tréninkových procesech a v průběhu sportovního výkonu je prudký pokles immunitních funkcí. Vyrovnat se s těžkou fyzickou aktivitou v současné době je téměř nemožné bez dodatečného použití imunomodulátorů. Bez nich nebude výsledek viditelný a to i s užitím nejpokročilejších sportovních metodik. Tělo sportovců neustále potřebuje podporu imunity. Jeden z nejbezpečnějších přírodních a velmi výkonných pomocníků je Transfer Factor® 4Life, který byl již vybrán mnohými profesionálními světovými sportovci.

​Transfer Factory® 4Life jsou molekuly, přenášející imunitní informace. Chrání tělo před volnými radikály, agresivními viry a jinými cizími tělesy. Informační molekuly Transfer Factoru® jsou zodpovědné za výcvik imunity, která pomáhá obnovit správné procesy pro sílu sportovce.

​V ideálním případě,  se takové molekuly vyrábí sami v organismu a to v dostatečném množství.  Nicméně, v průběhu času se oslabuje reprodukční funkce, což má za následek snížení imunitní ochrany, která může být snížena více jak 5 krát. Transfer Factor® 4Life pomáhá imunitě se vrátit zpět v plné síle.

Jaké jsou výhody?

​Díky Transfer Factoru® 4Life můžete během sportovních aktivit dosáhnout:
•    zvýšení úrovně energie a vytrvalosti;
•    odolnost organismu během hypoxie;
•    aktivace psychomotorických reakcí a zlepšení duševní vyrovnanosti;
•    tolerance stresu, zlepšení koncentrace;
•    posílení ochranných vlastností organismu vůči latentním infekčním a chronických onemocněním a zánik jejich dalšímu rozvoji, zvyšuje odolnost vůči nepříznivým vnějším faktorům.

Po značném stresu a poranění sportovce se rehabilituje rychleji, pokud používáte Transfer Factor® 4Life. V důsledku užívání imunitní systém účinněji detekuje a ničí škodlivé mikroorganismi, a také vyhledává a eliminuje skryté onemocnění.