top of page
Transfer Factor Praha
doc.png

100% garance kvality

Výrobky chráněné patentem

Možnost konzultace s lékařem

Honza Chlád 

776 888 938

cz.png

PRO NEMOCNÉ

​4Life Transfer Factor® - nezbytně nutný nástroj pro prevenci a pomoc při léčbě nemocí!

​Chcete se rychle vyrovnat s nemocí? V současnosti je Transfer Factor®  od společnosti 4Life nejúčinnější přirozený imunomodulátor. Každý organismus má zdroj pro regeneraci při stresu a závažných onemocněních, ale z důvodu vlivu různých negativních faktorů, se tyto zdroje mohou vyčerpat. 

Výsledkem toho je selhání imunitního systému a neschopnost poskytnout dobrou ochranu. Zde přichází na pomoc Transfer Factor® 4Life, jehož užívání přispívá k obnově funkce imunitního systému. Je to možné, protože Transfer Factory®  jsou peptidy, jejichž hlavním úkolem je poskytovat informace imunitním buňkám, jak by měly správně fungovat. Výsledné informace pomáhají imunitnímu systému zničit škodlivé bakterie a vyloučit tak možnost útoku na zdravé buňky (tzv. autoimunitní reakce).

Якорь 1

Transfer Factor Praha 

Transfer faktor cz

Užívání 

Hlavním úkolem Transfer Factoru® 4Life je regulovat imunitní systém, stejně jako prevence a léčba chorob spojených s poruchami v jejich fungování. TF může být propojen v kombinaci s klasickými metodami léčby. Nicméně, nejlepší způsob, jak používat Transfer Factor® je kombinace s tradiční terapií, která poskytuje komplexní přístup k problému a poté výsledky přijdou za velmi krátkou dobu.

​Když se doporučuje farmakoterapie, před použitím farmakologických léčiv se doporučuje užívat Transfer Factor® 4Life, který společně s léčivy bude mít rychlý vliv a nemoc ustoupí před našima očima. Také se stává, že po užívání imunomodulátorů není potřeba vůbec užívat dalších léčiv. Transfer Factor® 4Life obnoví imunitní systém a ten začne pracovat správným a vyváženým způsobem, což podpoří sebeuzdravení  celého těla. To je velmi důležité, protože užívání léků má vždy vedlejší účinky, jelikož léky bez vedlejších účinků neexistují. Proto některé z nich jsou velmi nebezpečné.

Použití Transfer Factoru®  je účelné v následujících případech:
    • Léčba a prevence sezónních nachlazení;
    • Léčba a prevence bakteriálních a infekčních nemocí
    • Léčba závažných onemocnění (onkologických onemocnění, diabetes, atd.)

 

Pro každou nemoc je určené přesné dávkování. Počet užitých kapslí na den a dobu jejich užívání jsou dány specifikou konkrétního onemocnění, jeho trváním a závažností. Nejběžnější dávkování je 3-4 kapsle v prvních dnech s dalším nárůstem.

bottom of page