top of page
Transfer Factor Praha
doc.png

100% garance kvality

Výrobky chráněné patentem

Možnost konzultace s lékařem

Honza Chlád 

776 888 938

cz.png
Transfer Factor Praha

PRO DĚTI

Každý ví, že silný imunitní systém je potřebný pro děti jako vzduch. Jejich tělo neustále roste, potýká se s různými stresy, viry a bakteriemi. Imunita dítěte se zakládá ještě v děloze, také na ni má vliv kvalita mléka při kojení. Většina matek v této době není schopna předat svému dítěti dostatek imunitní paměti, aby miminko mohlo účinně bojovat proti patogenům. Tento problém je důsledkem  špatné výživy, stresu, nadměrné psychické a fyzické zátěži, nemocí kterými ženy trpí po porodu. Výsledkem toho je imunitní nedostatečnost u novorozenců, což vede k častým nachlazením,  alergiím, koproblémům, retardacím ve vývoji atd... Aby se tomuto  zabránilo, je třeba podporovat imunitní systém dítěte neustále.


Transfer  Factor® 4life je přirozený imunokorektor, který lehce zvládá úkoly  spojené s posílením imunitního systému u dětí. Je dokázáno, že rychle pomáhá stabilizovat funkci oslabeného organismu. Při hyperaktivnosti imunitního systému ho Transfer Faktory vyrovnávají a v případě předčasného selhání imunitního systému Transfer Faktory zrychlují imunitní reakci. Laboratorní testy potvrdily, že Transfer  Factor® 4Life má dobré výsledky a to nejen při nachlazení a virových infekcích,

Якорь 1

Transfer Factor Praha 

Transfer faktor cz

ale také při komplexní léčbě takových onemocnění jako je např. revmatoidní artritida, kde už nepomáhají jak steroidy tak ani imunosupresiva. Výzkumné týmy zkoumají Transfer  Factor® 4Life více než desetiletí a během té doby byl prokázán jeho účinek v použití k léčbě diabetu (typ 1), dermatitidy a dalších nemocí, které nejsou neobvyklé u dětí v dnešní době.

Transfer  Factor® 4Life, můžete dávat svému dítěti od útlého věku, protože je založen na přírodních surovinách a je zcela neškodný. Díky tomu se rodiče nemusí bát vedlejších účinků a alergických projevů.

V poslední době užívání Transfer  Factorů® 4Life nabírá na síle. Což není překvapivé, protože jsou velmi dobré výsledky během používání.

Transfer  Factor® 4life je nejen bezpečný, což je velmi důležité, ale také nemá žádnou chuť a je snadno aplikovatelný. Proto jej můžete přidávat i do oblíbených jídel dítěte.

Americký pediatr J. Markowitz po celý rok dával Transfer  Factor® 4Life svým malým pacientům. Výsledky ukázaly snížení obecné nemocnosti o 74% a snížení potřeby používání antibiotik o 84%. Jedná se o poměrně dobré výsledky, vzhledem k tomu, že děti neměly žádné nežádoucí účinky. 

Pravidla pro užívání

Použití Transfer Factorů® 4Life je stejně lehké jako dýchání. Při různých onemocněních se může plán užívání mírně lišit.
Standardně děti do 10 let dostávají poloviční dávku dospělých.

V případě kojenců se doporučuje, aby rodiče otevřeli kapsli a použili její polovinu jednou denně.   Transfer  Factor® 4life se velmi dobře rozpouští, proto se nemusíte bát, že by to dítěti bylo nepříjemné.  

Komplexní léčba Transfer  Factor® 4Life se vyznačuje silným a rychlým účinkem. Nejsou zde vedlejší účinky, a to i v případech, kdy užíváte maximální dávky. 

Je to velmi spolehlivé a bezpečné pro prevenci onemocnění imunitního systému u dětí i dospělých.

bottom of page