top of page

OTÁZKY A ODPOVĚDI

tf4life.cz

Якорь 1
Якорь 2

1. Co je Transfer  Factor® 4Life (TF)?

Transfer Factor je vysoce účinným informační prostředek k předávání imunitních informací buňkám těla (imunomodulátor). TF je řetězec malých molekul které předávájí informace o virech z organismu do organismu, například - kojením dítěte. TF nejsou vitamíny ani minerály.

2. Proč je Transfer  Factor® 4Life důležitý  pro každého?

Všichni známe důležité funkce imunitního systému v našem těle, kdy proti virům a dalším škůdcům bojují imunitní buňky (bílé krvinky), bohužel si ale tyto buňky  nic nepamatují a nic neví, jen reagují na podmět. Transfer Faktory jsou molekuly, které uvedou do práce imunitní buňky. Transfer Faktory přenášejí informace jak vypadají viry a škodlivé bakterie, rakovinné a nádorové buňky a předávají životně důležité instrukce pro imunitní systém. Tyto funkce se v těle neduplikují. Molekuly DNA a Transfer Faktorů nesou informace. DNA –nese informace o struktuře těla a Transfer Faktor nese informace jak funguje imunitní systém, stejně jako velkou databázi informací o virech, bakteriích a jiných škůdcích.

Якорь 3

3. Který z Transfer  Factoru® 4Life vybrat?

 • Chcete-li obnovit imunitní systém, prevenci a nebo jinak zlepšit zdraví s cílem zvýšit energii – Transfer Faktor CLASSIC®, Transfer Faktor RENUVO®

 • Při autoimunitních onemocněních, alergických reakcích, pro přeprogramování imunitního systému, pro těhotné ženy, při kojení – Transfer Faktor CLASSIC

 • V přítomnosti virových nebo bakteriálních infekcí je účinnější TF Tri-factor® obsahující TF z kravského mleziva a kuřecích žloutků. Jeho účinky můžete posílit TF PLUS® obohaceným adaptogeny (rostlinný produkt zvyšující odolnost organismu proti stresovým situacím), a to zejména v prvních měsících léčby.

 • Kardiovaskulárních onemocnění - Transfer Faktor  KARDIO®, Transfer Faktor  PLUS® - ničí cholesterolový plak a krevní tromby a TF TRI-FAKTOR® - eliminuje záněty cévních stěn.Můžete kombinovat nebo střídat tyto produkty, ale začít by jste měli s Transfer Faktorem PLUS®.

 • Rakovinné procesy a záněty – velmi důležitý je Transfer Faktor PLUS® společně s Transfer Faktor TRI FAKTOR®

 • Starší lidé s mnoha nemocemi a nebo jen při vyšším věku, tak aby jejich život nebyl rušen zdravotními problémy a přinášel jim potěšení a radost, by měli používat systematicky - Transfer Faktor PLUS® a Transfer Faktor CLASSIC®.

 • Lidé kteří vedou velmi rušný život s velkou psychickou nebo fyzickou activitou, pro sportovce během tréninku a období rekonvalescence se také doporučuje Transfer Faktor PLUS® a Transfer Faktor CLASSIC®

 • Při problémech trávicího a endokrinního systému Transfer Faktor PLUS®, Transfer Faktor TRI-FAKTOR® a Transfer Faktor GLUCOACH ®.

 
Při použití není potřeba žádných zvláštích opatření. Užívá se během jídla a zapíjí se vodou.
U zvířat a malých dětí je možné nasypat do jídla.

 • Transfer Faktor CLASSIC® - 1 kapsle 3x denně

 • Transfer Faktor TRI-FAKTOR®- 1 kapsle 2x denně

 • Transfer Faktor PLUS® - 1 kapsle 3x denně

 • Transfer Faktor GLUCOACH® - 2 kapsle 2 krát denně

 • Transfer faktor KARDIO® - 2 kapsle 2x denně

TOTO JSOU JEN ORIENTAČNÍ PŘÍKLADY.  MOŽNOST KOMBINACE PRODUKTŮ A JEJICH DÁVKOVÁNÍ SE LIŠÍ OD DANÝCH ZDRAVOTNÍCH PROBLÉMŮ.  VŽDY JE POTŘEBA SE OBRÁTIT NA ODBORNÍKA

Якорь 4

4. Proč bych měl brát Transfer  Factor® 4Life, když je v mém těle?

Není v dostatečném množství! Pod tlakem stresu, špatné výživy, slunečního záření na naše tělo a dalších faktorů, které škodí imunitě, není v těle dostatečné množství těchto látek. Pokud by bylo dostatečné, tak by jsme se nikdy necítili špatně, neměli bychom žádné chřipky, angíny atd. A kdybychom byli přeci jen nemocní, netrvalo by to déle než 1-2 dny a většinou by jsme ani necítili, že jsme nemocní, jelikož by naše tělo odvádělo nečistoty z těla rychleji než bychom zjistili, že něco přišlo.  

Якорь 5

5. Čím je Transfer Faktor 4life® odlišný od ostatních výrobků pro imunitu?

​Nejdůležitějším klíčem ke zdraví - to je bilance imunitního systému, to znamená rychlá aktivace, když je to potřeba a klidný návrat do klidu, když “nemoc” odejde. Téměř všechny produkty určené pro imunitní systém (vitamíny, minerály, bylinky) mají jedno společné: doba trvání účinku v těchto produktech je časově limitovaná. Nicméně, nejlepší dlouhodobé řešení pro aktivní a vyváženou imunitní odpověd – jsou dostatečné informace pro imunitní systém.
 
Jak Transfer Faktor 4life® pracuje s imunitním systémem vašeho těla - je naprosto unikátní. Učí váš imunitní systém rozpoznat a reagovat na hrozby, pamatovat si potenciální útočníky. Transfer Faktor 4life® - to je jediný produkt, který přirozeně obnovuje náš imunitní systém.
 
Transfer Faktor 4life® byl testován spolu s jinými produkty pro imunitu a vykazoval zvýšenou aktivitu NK buněk až na 437%  což jsou významně lepší výsledky než u jiných produktů.

Якорь 6

6. Kdy a kdo objevil Transfer Faktor?

​V roce 1949, imunolog na New York University Sherwood Lawrence zjistil, že imunitní informace mohou být přeneseny od dárce k příjemci, pokud příjemce dostane dávku bílých krvinek se specifickými molekulami obsahující imunitní odpověď dárce. Tyto molekuly nazval Transfer Faktory.

V roce 1998 zakladatelé společnosti 4Life Research David a Bianca Lisonbee obdrželi patent pro extrakci exkluzivní technologie Transfer Faktoru z kravského mleziva. Účinky produktu Transfer Faktor 4life® CLASSIC® otevřeli dveře do nové generace výrobků pro fungování imunitního systému organismu. Smysl společnosti 4life Research je neustálé zlepšování produktů v nejvyšší kvalitě pro udržení imunitního systému.

Якорь 7

7. Transfer Faktor 4life® - je syntetický nebo přírodní produkt?

Якорь 8

​Transfer Faktor 4life®- je 100% přírodní produkt. Dostal název podle informačních částic imunity obsažených v těle u všech lidí a zvířat.  Pro všechny jsou tyto informační částice přirozené a naprosto totožné ve struktuře a složení.

Якорь 9

8. Proč vědci začali hledat Transfer Faktor v kolostru?

​Pozorování ukázalo, že v případě, že novorozená telata nejsou schopni pít mateřské mléko, často rychle umírají a to i přesto, že mají dostatečné množství jiných potravin. Smrt nastává z různých infekcí. Vědci zjistili, že matka přenáší na své dítě v průběhu prvních kojení Transfer Faktor.

9. Co je kolostrum?

​Kolostrum - to je první mléko, které se uvolňuje z mléčné žlázy matky v prvních dnech po narození a které má specifické vlastnosti, hraje důležitou roli při tvorbě imunitního systému novorozence.

Якорь 10

10. Jsou vědecké práce zaměřené na problematiku Transfer Faktoru?

​Během několika desítek let, které uplynuly od objevu Dr. Lawrence, se již konalo jedenáct mezinárodních konferencí a utraceno asi 40 milionů dolarů. Vydalo se vice než 3.000 publikací o výzkumu Transfer Faktoru.  V roce 1999 na XI. mezinárodním kongresu věnovanému Transfer Faktoru, vědci z Itálie a Francie (Giancarlo Pizza, Caterina da Vinci, Aldopaolo Palareti, Dmitri Viza) prezentovali výsledky 25 let klinického výzkumu Transfer Faktoru 4life® produkovaných ve svých laboratořích. Léčbu prodělalo 1647 pacientů s hepatitidou, herpesem, AIDS, autoimunními nemocemi, rakovinou a dalších nemocí. 1/3 pacientů byla sledována během období přesahující 20 let.
 
Výsledky ukázaly účinnost Transfer Faktor 4life® při léčbě různých patologických stavů a to bez toxicity. Dr. William J. Hennen publikoval monografii (1,2,3), která shrnuje výsledky vědeckých studií Transfer Faktor 4life®  a složek obsažených v Transfer Faktoru PLUS. Nedávná nezávislá studie dokazuje, že léky Transfer Faktor 4life® CLASSIC a Transfer Faktor 4life® PLUS® zvyšuje aktivitu NK buněk na 283% resp. 437%.

Transfer Factor cz transfer faktor
Якорь 11
Якорь 12

11. Mohou užívat miminka Transfer Faktor 4life®?

​Molekuly Transfer Faktoru byly ztvořeny přírodou, proto neexistuje žádný věkový limit pro užívání Transfer Faktoru 4life®. Užívání se doporučuje již od narození miminka.

Якорь 13

12. Mohou těhotné ženy vzít transfer faktoru?

​Dosud jsme ve společnosti 4Life Research a TF4LIFE.CZ neobdrželi žádné  informace o tom, že by měli Transfer Faktory vedlejši účinky na proces těhotenství.

Якорь 14

13. Jak podávat Transfer Faktor 4life® kojencům, malým dětem a zvířatům, když nemohou polykat tobolky?

​Kojenci by neměli dostávat ani malé tobolky. Proto je lze snadno otevřít, jejich obsah vysypat a smíchat se se směsí mléka, kaše nebo jiné stravy.

14. Je Transfer Faktor 4life®  bezpečný?

​Transfer Faktory jsou bezpečné látky. V průběhu let od roku 1949, nebyli k projevům jakýchkoliv nežádoucích účinků v důsledku jejich používání ve vysokých dávkách v klinickém prostředí nebo s dlouhodobou léčbu žádné zprávy . Takže o bezpečnosti Transfer Faktor 4life®  je toto vše vypovídající.

Якорь 15

15. Jak mi Transfer Faktor 4life® pomůže s mým onemocněním?

​Výrobky firmy obsahující Transfer Faktory, jsou určeny pro udržení normální funkce imunitního systému, který je hlavní složkou celkového zdraví. Bylo vědecky dokázáno, že mezi stavem našeho imunitního systému a našich adaptivních rezerv, které nám pomáhájí udržovat naše zdraví, existuje úzký vztah. Imunosuprese (stav, kdy je omezena schopnost organismu reagovat na antigenní podmět tvorbou protilátek nebo buněčnou reakcí – stav snížené imunity) způsobuje  mnoho běžných onemocnění. Silný imunitní systém pomáhá zabránit rozvoji onemocnění. Stejně tak i udržení a obnovení zdraví, když už je oslaben nemocí. Použití Transfer Faktor 4life® doporučuje i ministerstvo zdravotnictví Ruské Federace (metodická příručka z roku 2004 №14 / 231).

Якорь 16

16. Je nějaký rozdíl mezi Transfer Faktory pro injekční podání a Transfer Faktrory v kapslích pro orální (ústní) podání?

Якорь 17

​Transfer Faktor pro injekční podání je vyráběn z krve, zatímco Transfer Faktor pro orální podání je  vyroben z kolostra. Bez ohledu na způsob podání (injekční nebo orální), si Transfer Faktory zachovávají svou aktivitu a mají přibližně stejné pozitivní účinky na organismus. Nicméně orální podávání Transfer Faktorů umožňuje použití produktu každý den bez nepříjemností spojených s injekčním vpichem a proto je i bezpečnější.

17. Má teplota vliv na  Transfer Faktor 4life®?

​Transfer Faktory si zachovávají svou aktivitu během procesu pasterizace. Nicméně je doporučeno skladovat výrobky s Transfer Faktor 4life® v chladném a suchém místě.

Якорь 18

18. Je nějaký rozdíl mezi Transfer Faktor 4life®Classic a obyčejným vysušeným mlezivem?

​Rozdíly jsou významné. Za prvé, v Transfer Faktoru Classic® je koncentrace transfer faktorů(účinných látek), mnohem vyšší než v sušeném mlezivě, a proto je Transfer Faktor Classic účinnější. Vysoká koncentrace transfer faktorů v Classiku® je dosažena použitím high-tech patentovaného procesu ultrafiltrace, na kterou společnost 4Life Research získala licenci. Dále, Transfer Faktory nepodléhají destrukci v trávicím procesu a o proti protilátkám a proteinům přítomných v kolostru se snadno vstřebávají. A na konec, Transfer Faktor Classic® je podroben zvláštnímu stabilizačnímu procesu, aby se zachovala jeho účinost.

Якорь 19

19. Mohou lidé s alergií na mléko a nesnášenlivostí laktózy konzumovat Transfer Faktor 4life®?

​Transfer Faktor 4life® nevyvolává alergické reakce. Alergie je způsobena velkými mléčnými bílkovinami (kasein a immunoglobulin), které jsou vyjmuty z Transfer Faktoru 4life®. Lidé s nesnášenlivostí laktózy mohou brát až 3g laktózy bez jakýchkoliv negativních následků. Obsah laktózy v Transfer Faktor 4life®je mnohem nižší než výše uvedená úroveň.

Якорь 20

20. Jaký je rozdíl mezi Transfer Faktor CLASSIC® a Transfer Faktor PLUS?

​Transfer Faktor Classic® stimuluje imunitní reakci. Hraje roli instruktora(učitele) pro různé specializované buňky imunitního systému. Pomáha imunitnímu systému rozpoznat a bojovat proti cizím nepřátelům. Transfer Faktor Classic® je imunitní modulátor, což znamená, že podporuje normální fungování imunitního systému v důsledku přítomnosti  induktorů, specifických antigenů a supresorových frakcí. Transfer Factor PLUS zastupuje jeden z nejmodernějších objevů v Transferceutikální nauce     (Transferceutical Science), protože v sobě spojuje sílu Tri-Factoru (výtažek z UltraFactor XF, OvoFactor, a NanoFactor) s jedinečnou směsí Cordyvant na podporu zdravé imunomodulace a dále poskytuje řadu dalších prospěšných phyto živin, vhodných zejména pro léčbu onkologických a zánětlivých onemocnění.

Якорь 21

21. Jaké výsledky mohou být získány s použitím Transfer Faktor 4life® u dětí?

Якорь 22

​Dr. Markowitz z USA sledoval reakci na Transfer Faktor u více než 3000 dětí v průběhu několika let. Výsledkem je, že možnost onemocnět se snížila o 74% a množství používaných antibiotik se u dětí snížil o 84%.

22. Trpí telata při extrahování kolostra?

Celý proces sbírání mleziva je pod přísnou kontrolou, všechna telata dostávají mleziva v dostatečném množství. V USA mají speciální řídicí systém, který je veřejně přístupný. Tento speciální systém umožňuje, že celý výrobní proces můžeme pozorovat. Stačí jen malá znalost angličtiny a internet.
Více informací je k dispozici na hlavní stránce firmy 4Life Research.

Якорь 23

23. Jak dlouho mám brát Transfer Faktor 4life®?

​To záleží na Vámi stanovených cílech. Chcete-li se cítit lépe, snadněji snášet jakékoliv každodenní útoky na tělo nebo se vyrovnat s těžkou situací, Transfer Faktor 4life®  lze užívat od 2-6 týdnů až do konce života. Během jakékoliv akutní zdravotní komplikace (akutní respirační infekce, infekční žaludeční problémy, vyčerpání, podchlazení nebo přehřátí, atd) jsou dobré a rychlé výsledky při užívání Transfer Faktor 4life®  každou 1 až 2 hodiny v během jedneho dne.
 

Pokud je váš problém vážnější a vy jste se rozhodli významně změnit kvalitu vašeho zdraví a svého života, zbavit četnosti onemocnění, je nutné se spoléhnout na použití Transfer Faktor 4life®  po dobu nejméně šesti měsíců pro dospělé a tři měsíce pro dítě.
 

"Obnova buněk vyžaduje alespoň 6 měsíců, takže je třeba dát svému tělu šanci rozmnožovat zdravé buňky. Teprve po obnově buněk a destrukci škodlivých patogenů, se projevuje velké zlepšení pacientů ... občas ale naši  pacienti začali cítit zlepšení stavu, nárůst síly, pocit přebytku energie a předčasně přestavali užívat Transfer Faktor 4life®. V takových případech se ale občas vyskytuje recidiva - takže odpověď na tuto otázku Dr. Ann Reaser. "Důrazně doporučuji svým pacientům, kteří trpí chronickými nemocemi, pravidelný příjem Transfer Faktor 4life® ".

Якорь 24

24. Jaké výhody získám v důsledku užívání Transfer Faktor 4life®?

​Dr. Ann Reaser: "Pacienti přestávaji trpět nemocemi. Mají méně infekcí. Také se zlepšuje paměť a myšlenkové procesy, snižuje se zakalené vědomí a mizí deprese. Vrací se energie, pacienti mohou být více aktivní, zvyšuje se jejich odolnost, fyzická aktivita, mohou začít s fyzickým tréninkem, nemají recedivy. " Navíc, velké finanční náklady na zdravotní péči, trvání léčby a rekonvalescenci mohou být významně sníženy v důsledku rozšířeného používání Transfer Faktor 4life®. To platí i pro množství peněz a času, zaměřené na prevenci nemocí a zachování vašeho vzhledu. Budete se cíti a vypadat mladší. A proto netřeba dodávat, že když jsou vaše děti zdravé a dobře se vyvýjejí, tak to je ten nejlepší pocit štěstí  pro rodiče.

Якорь 25

25. Jak funguje používání Transfer Faktor 4life® v procesu stárnutí?

​Vědci již dávno prokázáli, že stárnutí je silně propojeno s imunitnim systémem. Techniky omlazení, které nyní nabízí specialisté, zabráňuje nebo krátkodobě zpomaluje proces stárnutí. A to jen díky imunitě. Koneckonců, když tělo funguje tak jak má, proces stárnutí se zpomaluje. Na vliv stárnutí těla a celého organismu které nás postihuje především, má dopad ekologická situace v regionu ve kterém žijeme. Většina z nás trpí rychlejším stárnutím hlavně ve velkých městech, kde je nejen velký počet automobilů, výrobních zařízení, průmyslu, stresu a dalších negativních vlivů na náš organismus. Omlazovací postupy, vznikly vědeckým vývojem špičkových vědců, založeným pouze na imunitním systému. Všichni bez výjimky dávají za pravdu, že stimulováni imunity umožňuje tělu fungovat s větší silou v boji proti negativním prostředím, včetně bakterií a plísní. To umožňuje šetřit energii na boj proti nemocem, jelikož se v organismu nestíhají vyvíjet a rychle odchází z těla pryč.
 

Doktor věd Ruské federace, doktor medicíny, profesor AY Čižov v důsledku klinických studií zjistil, že v důsledku užívání Transfer Faktor 4life® u mužů 600 mg za den (3 kapsle) po dobu 6 týdnů, došlo k významnému zlepšení fyzického věku organismu o více jak dvojnásobek. Po ukončení léčby s Transfer Faktor 4life® zaznamenal dílčí zlepšení nebo úplnou normalizaci původně zhoršené aktivity funkcí systémů organismu. Získané údaje nám umožňují doporučit používání Transfer Faktor 4life®jako jednu ze složek v komplexní prevenci předčasného stárnutí lidského těla.

bottom of page