Transfer Factor Praha

100% garance kvality

Výrobky chráněné patentem

Možnost konzultace s lékařem

Honza Chlád 

776 888 938

Před více než dvaceti lety, jsme narazili na pozoruhodný vědecký objev TRANSFER FAKTOR. Poté, co jsme si sami na sobě vyzkoušeli tuto nutriční podporu, jsme byli nadšeni, a věděli  jsme, že chceme strávit zbytek života jejím sdílením s ostatními. Náš původní objev se časem vyvinul do jednoho z nejvíce revolučních doplňků jaké jsou dnes k dispozici pod názvem Transfer Faktor. Díky pomoci našeho vynikajícího výzkumného a vývojového týmu, spolu s investicí z našeho významného Zdravotně vědeckého a poradního výboru. Náš postupný pokrok s 4LIFE se zpevnil celosvětově a slouží jako odrazový můstek pro vznik nauky o Transfer Faktorech.
 

Bez ohledu na to, kolik Vám je let, nebo odkud jste, Vám můžeme nabídnout bezpečný a efektivní produkt Transfer Faktor, který je právě pro Vás. Zveme Vás k vyzkoušení 4Life Transfer Faktoru pro sebe a k získaní možnosti pocítit rozdíl, který tento produkt může udělat s vaším celkovým zdravím. Doplněn o širokou škálu dalších doplňků pro splnění nároku v péči o plet’ a o osobní pohodu, jsme přesvědčeni, že produkty 4Life budou celkově podporovat Vaše zdraví, díky čemu se budete těšit na každý další den.
 

S pozdravem,
David and Bianca Lisonbee

Tato webová stránka spadá pod nezávislého distributera:
Honza Chlad
chlad.4life@gmail.com | (+420) 776-888-938

DŮLEŽITÉ VAROVÁNÍ

Upozornění! Společnost 4LIFE a Tf4life.cz nezaručuje kvalitu a zdroj původu produktů prodávaných prostřednictvím internetových aukcí nebo webových stránek provozovaných osobami, které nejsou smluvními Členy 4Life Research.

© 2018 Tf4Life.cz. Kopírování částí nebo celku je bez povolení zakázáno. Všechna práva vyhrazena. Všechny obchodní značky a fotografie produktů zveřejněných na těchto stránkách, jsou majetkem Tf4life.cz a 4Life Research, není-li stanoveno jinak.