POSÍLENÍ IMUNITNÍHO SYSTÉMU.

RECALL

4LIFE TRENSFER FACTOR

Balení: 90 kapslí

Počet dávek: 30

4Life Transfer Factor ReCall poskytuje bezprecedentní podporu pro jeden z nejdůležitějších orgánů - mozek. Tato dobře zaoblená formule poskytuje 4Life exkluzivně cílený Transfer Factor, antioxidanty a synergickou směs rostlinných živin, které pomáhají podporovat a udržovat funkce mozku. 

Cílené Transfer Factory jsou součástí nového revolučního systému podpory. Jsou vědecky prozkoumány a vyvinuty společností 4Life, kde síla Transfer Faktorů a kombinace dalších složek jsou zaměřeny na přímý prospěch konkrétních systémů ve Vašem těle.

Popis bylin a minerálů

-    Hořčík ( oxid hořečnatý) - Mineralizace kostí, stavba bílkovin, činnost enzymů, svalová kontrakce, přenos nervových vzruchů, imunita

-    Cholin bitartrát - přispívá k správnému metabolismu homocysteinu a lipidů (tuků). Přispívá k udržení normální činnosti jater a správnému fungování ledvin

-    Bacopa monnieri extrakt z nadzemní části - posílení paměti, lepší schopnost soustředění a vnímání, pro lepší náladu, vyšší výkon a delší výdrž bez spánku.

EXTREMNÍ

MOZKOVÁ PODPORA

MYŠLENÍ

CÍLENÁ OSTROST PRO MOZEK

Tato webová stránka spadá pod nezávislého distributera:
Honza Chlad
chlad.4life@gmail.com | (+420) 776-888-938

DŮLEŽITÉ VAROVÁNÍ

Upozornění! Společnost 4LIFE a Tf4life.cz nezaručuje kvalitu a zdroj původu produktů prodávaných prostřednictvím internetových aukcí nebo webových stránek provozovaných osobami, které nejsou smluvními Členy 4Life Research.

© 2018 Tf4Life.cz. Kopírování částí nebo celku je bez povolení zakázáno. Všechna práva vyhrazena. Všechny obchodní značky a fotografie produktů zveřejněných na těchto stránkách, jsou majetkem Tf4life.cz a 4Life Research, není-li stanoveno jinak.