POSÍLENÍ IMUNITNÍHO SYSTÉMU.

EXTREMNÍ

IMUNITNÍ PODPORA

PLUS

4LIFE TRENSFER FACTOR

Balení: 90 kapslí

Počet dávek: 30

4Life Transfer Factor Plus Tri-Factor Formula poskytuje nejvyšší úroveň podpory imunitnímu systému z 4Life produktů. Byla prokázána zvýšená aktivace buňky přirozeného zabijáka (NK) až o 437%. Tato Formule zastupuje jeden z nejmodernějších objevů v Transferceutikální nauce (Transferceutical Science), protože v sobě spojuje sílu Tri-Factoru (výtažek z UltraFactor XF, OvoFactor, a NanoFactor) s jedinečnou směsí Cordyvant na podporu zdravé imunomodulace a poskytuje řadu dalších prospěšných phyto živin. Transfer Factor Plus Tri-Factor Formula pomáha vychovávat buňky imunitního systému a podporuje schopnost imunitního systému efektivněji rozpoznat, pamatovat si a reagovat na potenciální ohrožení zdraví. 

Transfer Faktor Plus obnoví přerušené spojení mezi imunitními buňkami v imunitním systému a to i na úrovni cytokinů (malé informační molekuly). Dále provádí nastavení imunitního systému. Poskytuje komplexní účinky v boji s rakovinou a dalšími onkologickými problémy. Také je to antioxidant, který stabilizuje buněčnou membránu. Transfer Faktor Plus výrazně snižuje toxické účinky antibiotik, chemoterapií a radiačních terapií. Zvyšuje citlivost těla na antibiotika, a díky tomu se zvyšuje účinnost samotných antibiotik.

OBNOVENÍ

VELMOC V PODPOŘE IMUNITNÍHO SYSTÉMU

Tato webová stránka spadá pod nezávislého distributera:
Honza Chlad
chlad.4life@gmail.com | (+420) 776-888-938

DŮLEŽITÉ VAROVÁNÍ

Upozornění! Společnost 4LIFE a Tf4life.cz nezaručuje kvalitu a zdroj původu produktů prodávaných prostřednictvím internetových aukcí nebo webových stránek provozovaných osobami, které nejsou smluvními Členy 4Life Research.

© 2018 Tf4Life.cz. Kopírování částí nebo celku je bez povolení zakázáno. Všechna práva vyhrazena. Všechny obchodní značky a fotografie produktů zveřejněných na těchto stránkách, jsou majetkem Tf4life.cz a 4Life Research, není-li stanoveno jinak.