Transfer Factor Praha

100% garance kvality

Výrobky chráněné patentem

Možnost konzultace s lékařem

Honza Chlád 

776 888 938

 

ENERGY Go Stix

Energy Go Stix byl speciálně vyvinut tak, aby vám pomohl zvládnout náročný pracovní den. Dodá vám energii, přirozenou formou, takže se vyhnete náhlým výkyvům, které jsou u konvenčních energetických nápojů běžné.*


Energy Go Stix vám dodá nejen energii, ale i různé látky, mimo jiné i 4Life Transfer Factor®. Povzbudí vás, zajistí vám větší výdrž, povzbudí vaši paměť a bdělost a take podpoří imunitní systém organismu.*

Energy Go Stix je balen v malých sáčcích. Jeden sáček odpovídá jedné dávce. Můžete si ho vzít s sebou, ať už jdete či jedete kamkoli. Navíc má skvělou ovocnou příchuť.

Klíčové vlastnosti

  • Obsahuje přenosové faktory (imunitní signální molekuly), které pomáhají instruovat buňky imunitního systému a podporují schopnost imunitního systému efektivněji rozpoznávat potenciální hrozby, vhodně na ně reagovat a zapamatovat si je.*

 

  • Kombinuje v sobě přírodní povzbuzující látky – cesmínu paraguayskou, guaranu, zelený čaj a tři druhy ženšenu.*

 

  • Díky obsahu chromu, L-karnitinu a zeleného čaje pomáhá optimalizovat tělesnou váhu.*

 

  • Díky obsahu povzbuzujících látek zajišťuje bdělost mysli a fyzickou výdrž*

 

  • Originální patentovaný produkt. Je chráněn patenty US6468534 (proces extrakce přenosových faktorů z vajec) a US6866868 (kombinovaný proces získávání přenosových faktorů z kravského mleziva  a vaječného žloutku)

Věděli jste, že…?

Z listů cesmíny paraguayské se v Jižní Americe připravují nápoje. Mnoho domorodých obyvatel o maté – čaji z cesmíny paraguayské - říká, že je to “nápoj bohů”. Pro povzbuzení mysli a soustředění ho používají již po staletí.

Transfer Faktor Classic Praha

Tato webová stránka spadá pod nezávislého distributera:
Honza Chlad
chlad.4life@gmail.com | (+420) 776-888-938

DŮLEŽITÉ VAROVÁNÍ

Upozornění! Společnost 4LIFE a Tf4life.cz nezaručuje kvalitu a zdroj původu produktů prodávaných prostřednictvím internetových aukcí nebo webových stránek provozovaných osobami, které nejsou smluvními Členy 4Life Research.

© 2018 Tf4Life.cz. Kopírování částí nebo celku je bez povolení zakázáno. Všechna práva vyhrazena. Všechny obchodní značky a fotografie produktů zveřejněných na těchto stránkách, jsou majetkem Tf4life.cz a 4Life Research, není-li stanoveno jinak.