top of page
Якорь 2
logo white.png

HARMONIE

POSÍLENÍ IMUNITNÍHO SYSTÉMU.

EXTREMNÍ

IMUNITNÍ PODPORA

VYROVNÁNÍ A POSÍLENÍ IMUNITNÍHO SYSTÉMU.

4Life Transfer Factor Classic obsahuje přísady, které jsou vyextrahovány z jednoho z nejsilnějších imunitního systému, pro využití v imunitním systému lidí a zvířat. To představuje revoluční pokrok v Transferceutikální nauce (Transferceutical Science) a zvyšuje laťku úrovně podpory zdraví imunitního systému s 4Life Formulí. Imunitní trenéři nacházející se ve 4Life Transfer Factor Classic Formula pomáhají vychovávat buňky imunitního systému.

•    Podporuje funkci zdravého imunitního systému, zdravé energetické hladiny a zdravou funkci všech ostatních systémů v celém těle.
•    Obsahuje 4Life Transfer Factor peptidy (imunitní trenéry), které pomáhají vychovávat imunitní buňky a podporují imunitní schopnost systému efektivněji rozpoznat, pamatovat si a reagovat na potenciální ohrožení zdraví.
•    Nabízený jako jediný svého druhu ve vlastním designu láhve. Tato láhev odráží inovativní formulaci a zviditelňuje závazek společnosti 4Life dát vám to nejlepší z produktů podporujících imunitní systém.

backgroundclassic.jpg.png

CLASSIC

4LIFE TRENSFER FACTOR

Balení: 90 kapslí

Počet dávek: 30

slozeni classic 1.png
bottom of page