top of page
Transfer Factor Praha
doc.png

100% garance kvality

Výrobky chráněné patentem

Možnost konzultace s lékařem

Honza Chlád 

776 888 938

cz.png
Якорь 1
New-Burn-1000px_20210810094938.jpg

4LifeTransform Burn

4LifeTransform Burn je termogenická směs, která právě prochází procesem patentování. Podporuje zrychlenou proměnu tělesné kompozice. Podněcuje spalování tuků, poskytuje energii pro ideální výkon při cvičení, zvyšuje pocit nasycení a snižuje pocit hladu, nedochází ale ke zvýšené nervozitě či podrážděnosti.

 

4LifeTransform Burn podporuje spalování tuků a optimalizaci tělesné váhy, obzvláště když jej kombinujete se cvičením a zdravou stravou. 4LifeTransform Burn vám pomůže dosáhnout větších úspěchů na cestě za štíhlým, silným a zdravým tělem.

Obsahuje: 80 kapslí

BurnSlozeni.jpg

Klíčové vlastnosti

  • Podporuje spalování tuků

  • Zlepšuje výkon

  • Spouští termogenezi

  • Zrychluje spalování tuků a pomáhá optimalizovat tělesnou váhu

  • Pomáhá snižovat příjem potravy a chuť na jídlo

  • Stimuluje metabolismus

  • Snižuje chuť k jídlu

Podporuje zdraví oběhové soustavy

Věděli jste, že…?

Užívání 4LifeTransform Burn v kombinaci s PRO-TF® může přinést pozoruhodné výsledky. V nezávislém preklinickém laboratorním výzkumu se ukázalo, že používání těchto dvou přípravků zároveň podporuje optimalizaci váhy a tělesné kompozice a zvýšenou termogenezi.

V nezávislém preklinickém výzkumu byla testována schopnost 4LifeTransform Burn podnítit spalování tuků a zlepšit tělesnou skladbu u zdravých jedinců, kteří žijí sedavým stylem života a konzumují stravu západního typu bohatou na obsah tuků.

 

Výzkum prokázal, že 4LifeTransform Burn pomáhá podnítit proces metabolismu tuků. Výsledky při současném užívání PRO-TF® ukázaly zásadní nárůst následujících pozitivních účinků!

Transfer Faktor Classic Praha

graf1.jpg

+Jedná se o výsledky nezávislého preklinického výzkumu, který trval 4 týdny. Skutečné výsledky se mohou od těchto lišit.

^UCP1 je protein v lidském těle, který štěpí tuky.

graf2.jpg
graf3.jpg
graf4.jpg
bottom of page